PLAŠS ŽOGU KLĀSTS UN KONSULTĀCIJA MONTĀŽAS JAUTĀJUMOS

koka un akmens sētas tvora.lvSIA “Tvora” darbojas tādu dārza un ierobežojošo žogu izgatavošanā un montāžā kā koka, metāla un citu žogu risinājumos. Firmas piedāvājumu sortimentā ir daudzveidīgi žogi un vārti: paneļu, bīdāmie, automātiski žogi u.c., vārtu automātika, dārza elementi, bruģis un daudz kas cits!

Pie SIA “Tvora” ir arī viens no lielākajiem risinājumiem dārza ierobežošanai. Ņemot vērā to, ka ikviena pasūtītāja vēlmes ir atšķirīgas, ir iespēja izvēlēties žogus no atšķirīgiem materiāliem, dažādos izmēros. Izvēlieties to, kas atbilst tieši Jūsu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Piedāvātie dārza žogi, neatkarīgi no materiāla, ir ar garantiju, kas tikai liek uzsvaru uz ražojuma kvalitāti. Tāpat, visi dārza žogi pieejami par saprātīgām un pircējiem draudzīgām cenām, kas ir vēl viens no iemesliem, kādēļ vērts izvēlēties SIA “Tvora”.

Jāatceras, ka par ļoti svarīgu elementu žogu sistēmās kalpo žogu stabi. Bez kvalitatīviem žogu stabiem arī pats žogs zaudē savu jēgu, jo tas kļūst nestabils un var pat deformēties pie lielāka trieciena vai vēja plūsmas. SIA “Tvora” piedāvā četrkantainīgus, apaļas formas, kā arī ovālus žogu stabus visdažādākajos izmēros. Žogu stabi var būt gan ar cinkotu pārklājumu, gan arī īpašu GALFAN, kura sastāvā ir 95% cinks un 5% alumīnijs. GALFAN – tas ir pārklājums pret koroziju, kas kalpo 3 reizes ilgāk kā vienkārš cinkojums.

Ja Jūsu mājai, ofisam vai uzņēmuma teritorijai ir vajadzīgi iebraucamie vai ieejas vārti, Tvora.lv piedāvā izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc individuāla pasūtījuma. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnīgi nokomplektēti ar tiem vajadzīgajiem stabiem un visām detaļām, bet tie nav vienīgie vārtu varianti. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvus un precīzus vārtu risinājumus katra klienta prasībām. Īpaši būtiski izvēlēties automātiku, ja tiek meklēti automātiskie vārti. Automātisko vārtu risinājums nepieciešams tad, kad vārtus nav domāts atvērt no ārpuses. Tādējādi nevajadzēs iet pa ieejas vārtiem un no pagalma puses taisīt vaļā iebraucamos vārtus. Visas vārtu vēršanas var viegli piemērot vadoties pēc klienta prasībām un lietošanas paradumiem.

SIA “Tvora” piedāvā individuālus risinājumus un strādā katra klienta interesēs. Iepazīsties ar piedāvātajiem pakalpojumiem, dodoties uz www.tvora.lv vai rakstot uz info@tvora.lv.