1.septembris tuvojas – kā ietaupīt

ātrais kredīts1.septembris jeb brīdis, kad bērni un jaunieši jau atkal atsāks savas skolas gaitas, strauji tuvojas. Daļa bērnu nevar sagaidīt, kad varēs atkal sastapt savus draugus un tādā veidā socializēties, savukārt citi vēlas atrast brīnumlīdzekli, kas ļautu pagarināt vasaras brīvlaiku, lai varētu dauzīties ārā, nevis sēdēt skolas solā.

 Tikmēr vecākus nomoka citas domas – kā iegādāties visu skolai nepieciešamo, neatdodot par to lielāko daļu sava maciņa satura? Iespējams, ka kāds teiktu, ka risinājums ir ātrais kredīts, tomēr šajā rakstā sniegsim vairākus padomus, kas ļaus ietaupīt, gatavojot bērnu skolas gaitām.

Nepārcenties ar burtnīcu iegādi

Bieži vien vecākiem ir tendence iegādāties pārlieku daudz mantu bērnu skolas gaitu uzsākšanai. Vislabāk tomēr būtu doties uz veikalu ar jau iepriekš sagatavotu plānu, kurā norādīts, cik daudz lietu ir nepieciešams. Piemēram, ja ir nepieciešamas 10 klades, nav jēgas pārtērēties un iegādāties 15 klades, jo tās tāpat varēs iegādāties laika gaitā.

Tāpat noteikti nogaidi arī izpārdošanu laiku, jo tad ir iespējams par ļoti lētām naudām iegādāties visu nepieciešamo. Nav jēgas steigties un iegādāties visu jau 2 mēnešus pirms skolas gaitu uzsākšanas.

Tāpat arī vērts padomāt par dažādiem radošiem risinājumiem. Piemēram, ja bērnam ir saglabājušās vairākas pustukšas klades no pagājušajiem gadiem, iespējams, ir vērts pielietot savas radošās iemaņas un izgatavot jaunas klades no jau esošajām.

Skolas somas iegāde

Protams, viena no svarīgākajām lietām, kas nepieciešama ikvienam skolēnam, kas gatavojas uzsākt savas skolas gaitas, ir skolas soma. Ir dažādi veidi, kā to iegādāties. Izplatītākais, protams, ir došanās uz veikalu kopā ar bērnu, lai viņš varētu izvēlēties sev tīkamāko mugursomu. Tomēr tādos gadījumos bieži nākas arī pārmaksāt. Arī ātrais kredīts bieži vien ir vairāku cilvēku izvēle, lai iegādātos visas šīs lietas.

Ekonomiskāks veids, kā iespējams iegādāties mugursomu, ir aplūkojot interneta veikala sniegtās priekšrocības – bieži vien tur izvēle ir daudz plašāka, kā arī cenas ir daudzas reizes draudzīgākas nekā tās, ko atradīsi veikalā.

Apģērba iegāde

Vēl viena lieta, kas prasa diezgan lielu naudas ieguldījumu, protams, ir apģērba iegāde. Arī šajā gadījumā ir vērts aplūkot interneta veikalu sniegtos piedāvājumus, jo tādā veidā iespējams atrast drēbes lētāk.

Tāpat noteikti vērts apskatīt dažādas interneta domubiedru grupas, kurās iespējams atrast drēbes, ko citu bērnu vecāki pārdod, jo bērnam tās neder vai arī nepatīk. Tā ir iespēja iegādāties pavisam jaunas drēbes par daudz zemākām cenām.

Arī pirmajā skolas dienā iespējams ietaupīt, piemēram, nevis iegādājoties ziedus, bet gan aizejot kopīgi uz kādu pļavu, saplūkt skaitu un smaržīgu puķu pušķi, ko pasniegt saviem skolotājiem. Kā redzams, ir dažādi veidi, kā iespējams ietaupīt uzsākot skolas gaitas, tāpēc noteikti vērts par tiem padomāt!