3 interesanti kafijas pagatavošanas veidi

kafijas aparāts ar kapsulām internetāKafijas pagatavošanas veidu ir gandrīz tikpat daudz cik pašu kafijas šķirņu. Un lai gan pilienu kafijas automāti un filtru kafijas automāti ir ļoti ērti, ir arī citi kafijas automātu veidi, kas tevi kafijas pagatavošanas procesā var iesaistīt vairāk. Ja esi viens no tiem, kuriem kafijas gatavošana ir arī teju vai hobijs, tad droši vari ļauties eksperimentiem un sākt rītu možs, izbaudot patiesi gardu kafiju.

Franču kafijas prese

Franču kafijas prese ir klasiska ierīce kafijas pagatavošanai. Iespējams, nezināji, bet tās popularitāte sākusi augt tikai nesen. Šī ierīce kafiju ļauj pagatavot tādā pašā veidā kā tēju, ļaujot maltajai kafijai un karstajam ūdenim sajaukties.

Kad kafiju jau esi gatavs dzert, tad ar bīdāmo daļu tikai atdali pašu malto kafiju no pagatavotā dzēriena. Šādā veidā vari pagatavot gan stiprāku, gan vājāku kafiju – tieši tādu, kādu nu pats to vēlies.

Pour-Over kafijas pagatavošana

Šī kafijas pagatavošanas metode ir lieliski piemērota tiem, kuri pret kafiju attiecas nopietni. Pagatavošanas procesā tev jāievieto filtrs kafijas dzirnaviņās un pēc tam jāpārlej pāri karstais ūdens. Šī ūdens ieliešanas tehnika ir kā mākslas forma un ūdenim vajadzēs laiku, lai iztecētu cauri kafijai graudiņiem, tādēļ šī pagatavošanas metode nebūs īpaši laba nepacietīgiem cilvēkiem.

Šādi pagatavota kafija bieži vien ir saldāka un ar maigāku garšu.

Kafijas automāti ar kapsulām

Kafijas aparāts ar kapsulām maksā dārgāk, nekā cita veida kafijas aparāti, bet šīs ierīces galvenā priekšrocība slēpjas vienkāršībā. Katrā kafijas kapsulā ir ideālais kafijas daudzums (stiprumu (tas parasti tiek novērtēts līdz 10) vari izvēlēties paskatoties uz kafijas kapsulu pakas) un garša, kas patīk tieši tev. Arī šāda kafijas aparāta tīrīšana ir ļoti vienkārša, turklāt vairs nebūs jāuztraucas arī par to, ka, piemēram, kafija varētu izbirt.

Kafijas aparāti plašā izvēlē un par zemām cenām pieejami interneta veikalā 220.lv. Ienāc un pasūti!