4 lietas, kas tevi attur no kļūšanas laimīgam

kredītlīnija“Katrs pats ir savas laimes kalējas”, vai piekrīti? Laime ir tas, ko radām mēs paši, ar savām darbībām un saviem ieradumiem. Laimīgiem cilvēkiem ir arī labi ieradumi, kas viņus motivē. Viņiem ir kontrole pār savu dzīvi, turklāt viņi ir gatavi arī negaidītajam. Varbūt tieši šī drošības sajūta arī ir tā, kas viņus padara laimīgākus.

Ja Tu vēlies kļūt nedaudz laimīgāks, tad izvairies no ieradumiem, kas Tevi padara par nelaimīgu. Kuri ir šie ieradumi? Lūk, daži no tiem:

Būšana starp negatīviem cilvēkiem

Negatīvi domājoši cilvēki, kuri nepārtraukti sūdzas un ir ar kaut ko neapmierināti, koncentrējas tikai uz slikto un patiesībā bieži vien nespēj atrast risinājumus savām problēmām. Vai arī Tu tāds vēlies būt? Vai Tev patīk, kad citi cilvēki uzkrauj Tev arī savas problēmas? Protams, nē! Tādēļ labāk izvairies no šādiem cilvēkiem un neļauj viņiem ietekmēt Tavu dzīvi un domāšanu. Tā vietā pavadi laiku ar cilvēkiem, kuri Tevi iedvesmo, cilvēkiem, kuri ne tikai paši vēlas kļūt labāki, bet vēlas, lai arī Tu tāds kļūtu. Dzīve ir pārāk īsa, lai to pavadītu stresā un raizējoties par citu problēmām.

Savas dzīves salīdzināšana ar sociālajos medijos attēlotajām

Happiness Research Institute veicis pētījumu, kurā atklājies, ka cilvēki, kuri Facebook pavada mazāk laika, ir apmierinātāki ar savu dzīvi. Savukārt tie, kuri regulāri lieto Facebook, jūtas vientuļāki un nervozāki.

Un tas viss ir arī saprotams, jo neviens jau nevēlas stāstīt par savām problēmām, bet gan palielīties ar jauno automašīnu vai zīmola apaviem, vai ne? Ja Tu nevēlies redzēt apkārtējo “izpušķotās” dzīves, tad labāk mazāk laika pavadi sociālajos tīklos, bet vairāk – ar saviem mīļajiem.

Sevis izolēšana no apkārtējiem

Veselības problēmas, stress darbā – viss, kā dēļ Tu jūties nelaimīgs, var ietekmēt to, kā Tu attiecies uz apkārtējo pasauli un apkārtējiem cilvēkiem. Ir veikti vairāki pētījumi, kuri pierādījuši, ka sevis izolēšana no apkārtējiem ir liela kļūda. Socializēšanās, pat tad, ja Tu to nevēlies, uzlabo garastāvokli. Tādēļ kad nākamreiz jutīsies nelaimīgs un noguris no komunikācijas, pārvari slieksni un dodies ārā, pie cilvēkiem. Jutīsi atšķirību uzreiz!

Laicīga parādu neatmaksa

Parādi, neatkarīgi no tā, vai esi aizņēmies no draugiem vai, piemēram, pieteicies kredītlīnijai no https://www.ferratum.lv/lv/kreditlinija, var kļūt par smagu nastu, īpaši tad, ja esi aizņēmies lielas naudas summas.

Ātrais kredīts ir labs palīgs situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda, taču tās pietrūkst. Bet pirms aizdevumam pieteikties, ir kārtīgi jāizvērtē, vai to varēsi atmaksāt. Citādi jau domas vien par to, ka Tev ir nenokārtotas darīšanas, radīs lielāku stresu.