8 veidi, kā padarīt šo gadu par līdz šim labāko piedzīvoto

kredītsGads jau teju pusē un daudziem no mums apņemšanās, ar ko šo gadu uzsākām, kļuvušas vien par blāvām atmiņām. Tas, protams, nav nekas neparasts – tāds scenārijs taču atkārtojas gadu no gada. Taču, kā būtu, ja šoreiz tomēr viss būtu mazliet citādāk?

Kā būtu, ja šis gads nebūtu jāpavada ar zināmu vilšanos? Un tas nekas, ka pirmo šī gada pusi esi dzīvojis, kā iepriekš – vēl nav par vēlu šo gadu padarīt par labāko līdz šim piedzīvoto!

Apņemies neko neapņemties

Veselīgs un fiziski aktīvs dzīvesveids, pilnībā atmaksāts kredīts, labāks darbs – tie ir tikai daži no daudz dzirdētiem jaunā gada plāniem. Izklausās skaisti, bet kādēļ gadu no gada liela daļa apņemšanos tā arī paliek ieceru līmenī?

Pareizi – tādēļ, ka ne jau jaunam gada skaitlim ir maģisks spēks mainīt Tavu raksturu, ieradumus un dzīvi kopumā. Šis spēks piemīt Tev pašam. Ja cilvēks ne tikai grib, bet arī ir gatavs kaut ko mainīt, tad arī viss izdosies. Neatkarīgi no tā, kādu gadu vai mēnesi rāda kalendārs.

Un tā – kā būtu, ja Tu izmantotu mazliet citādāku stratēģiju un apņemtos labprātīgi atteikties no visām savām grandiozajām iecerēm? Kā būtu, ja Tu vienkārši izvēlētos šī gada otru pusi izdzīvot pēc iespējas skaistāk un aizraujošāk? Tas izklausās pēc lieliska plāna, vai ne? Un, starp citu, ļoti iespējams, tieši šāda stratēģija atnesīs arī vajadzīgās pārmaiņas.

Izmēģini jaunas lietas

Izmanto katru iespēju izmēģināt kaut ko jaunu – darbā, mājās vai sociālajā dzīvē. Atceries –labākais veids, kā likt muskuļiem augt, ir trenēt tos, tādēļ izkļūsti no savas komforta zonas pie katras izdevības!

Tās var būt arī pavisam vienkāršas lietas, piemēram, jaunu ēdienu izmēģināšana, nedzirdētas mūzikas klausīšanās, jauna maršruta izvēle.

Iepriecini sevi

Sevis lutināšanu un apbalvošanu ievies kā obligātu ikdienas sastāvdaļu. Kādēļ? Tādēļ, ka tas motivē vairāk, nekā stingra disciplīna.

Izvairies no negatīvi noskaņotiem cilvēkiem

Tici vai nē, bet apkārtējo cilvēku ietekme uz mums ir visai ievērojama. Ar laiku mēs kļūstam līdzīgi tiem, ar kuriem pavadām visvairāk laika. Tādēļ, cik vien iespējams, izvairies no negatīviem cilvēkiem – viņi Tev nekā nevar palīdzēt. Un visdrīzāk – Tu viņiem arī nē.

Saīsini savu darāmo darbu sarakstu

Citiem vārdiem sakot, domā par savām prioritātēm. Darāmā vienmēr būs vairāk, kā vajadzīgs – aizņemtība ir mūsdienu sērga. Tādēļ svarīgi koncentrēties uz svarīgāko. Tā kļūsi daudz produktīvāks un arī mazināsi stresu.

Novērtē tos, kas ir Tev līdzās

Iemācies novērtēt pozitīvo un pateikt paldies tiem, kuri Tev palīdz un sniedz atbalstu.

Pārskati savu garderobi

Pārskati savā garderobē esošo apģērbu un atbrīvojies no tā, kurā vairs nejūties labi. Ja kādu apģērba gabalu nevari uzvilkt uz darbu rīt vai tiklīdz laika apstākļi to atļaus, tad pārdod to vai atdod  labdarībai. Atbrīvo vietu jaunam apģērbam, lietām, notikumiem un cilvēkiem savā dzīvē!

Izglītojies

Nav noslēpums, ka zināšanas ir spēks. Tās var pavērt daudz dažādu iespēju. Turklāt, lai izglītotos, obligāti nav jāapmeklē kursi un semināri vai jāiestājas augstskolā. Mūsdienās pieejami visdažādākie interneta resursi, kā arī izdotas daudzas vērtīgas grāmatas par visdažādākajām tēmām. Atrodi to, kas interesē visvairāk!

Esi radošs, esi drosmīgs! Un- pats galvenais – esi labs pats pret sevi. Tad arī šī gada otra puse noteikti būs lieliska!