Aizdevumi internetā

ātrais kredīts Protams, ka daudzi no mums zina situāciju, kad līdz algai palicis diezgan ilgs laiks, bet maks ir iztukšots bet nauda ir vajadzīga. Ja draugiem un radiem nav iespējas lūgt plīdzēt, tad nepieciešams atrst kādu citu variantu. Ļoti izplatīti ir dažādi ātrie kredīti, kas pāris pēdējo gadu laikā ir uzradušies tik daudz, ka klientiem  ir izdevība izvēlēties starp vairāk kā 10 šādu pakalpojumu piedāvājumiem.

Kad konts tukšs, bet līdz algai ir, labākajā gadījumā, vairākas dienas, sākas neērtības. Protams, ka var lūgt palīdzību draugiem vai radiem, taču daudzi nevēlas savas finansiālās problēmas uzkraut citiem. Ir iespēja – Latvijā pieejami vairāk kā 10 ātro kredītu piedāvātāju, kas dod iespēju aizņemties uz laiku ne tikai līdz 30 dienām, bet pat uz trīs gadiem.

Kādi naudas aizdevumi tiek piedāvāti?

Ir pieejami dažādi sms aizdevumi – gan tādi uz laiku līdz 30 dienām, gan tādi uz laiku līdz dažiem gadiem.Šos aizdevumus iedala ilgtermiņa un īstermiņa kredītos. Klientam ir izvēle – aizņemties uz mēnesi vai uz dažiem gadiem. Aizdevēji Latvijā dalās ilgtermiņa un īstermiņa kreditoros. Ir iespēja izvēlēties no gandrīz 15 dažādiem aizdevējiem, kuri atšķiras ar procentu likmēm, tādēļ, iesakām izvērtēt visus aizdevēja nosacījumus lai izvēlētos sev piemērotāko. Pēdējā laikā ātros aizdevumus piedāvā lombardi, kas dod iespēju aizņemties neko neieķīlājot.

Aizdevums pret spēkrata ķīlu.

Jau dažus gadus Latvijā ir iespējams aizņemties ieķīlājot auto. Lai arī nauda ir pie klienta tajā pašā dienā, šie tomēr netiek pozicionēti kā interneta aizdevēji. Ikmēneša maksājuma summa ir iekļauta gan aizdevuma dzēšana, gan procentu maksājums.

Ilgtermiņa SMS kredīti.

Ir atrodami arī tādi ātrie aizdevēji, kas piedāvā saņemt kredītu uz daudz ilgāku laika posmu – pat līdz vairākiem gadiem. Piedāvājumi mēdz būt visādi, piemēram, pirmais aizdevums bez maksas, vai atmaksas sākšana pēc pāris mēnešiem. Piešķiršanas kritēriji var atšķirties: ir aizdevēji, kuri aizdevumu piešķir bez darba vietas, un ir tādi, kuriem nepieciešams pārliecināties par kredīta ņēmēja iespējām kredītu atmaksāt, tātad – vai klientam ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture.

.