ASUS portatīvie datori Utrabook.

asus asusshop.lv portatīvie datori, planšetdatori 1Radot kādu produktu sēriju, jārēķinās ar to, ka ja vēlamies ilgtspējīgu attīstību, ir nepieciešams radīt ierīci, kas ir tuvu ideālam, lai būtu mērķis radīt ideālāku. Pilnveidojot un attīstot portatīvo datoru tirgu, uzņēmums ASUS ir radījis portatīvos datorus, kurus dēvē arī par Ultrabook. Šie datori, tā pat kā jebkurš cits ASUS izstrādājums, ir ļoti elegants un viegli pārnēsājams. Liela daļa šīs sērijas datoru ir aptuveni 15 milimetru biezi, kas ir vēl viena šo ierīču pozitīvā puse, jo par spīti saviem jau tā nelielajiem izmēriem, portatīvo datoru lietotāji vēlas vēl mazākas, ērtākas un vieglākas ierīces.

Skārienjūtīgs ekrāns.

Esam pieraduši pie planšetdatoriem, kas ir saslēdzami ar tastatūru, tādā veidā radot nelielus portatīvos datorus, taču daži ASUS portatīvie datori no Ultrabook sērijas piedāvā skārienjūtīgu ekrānu, kas ikdienas datora izmantotājam ir kas jauns, ja vien ar šādiem datoriem nav bijusi saskare darba vietā. Protams, dēļ šīs tehnoloģijas, datora cena būs nedaudz augstāka, kā parastam portatīvajam datoram, taču, zinot ASUS pieeju saviem produktiem un klientiem, droši var apgalvot, ka iztērētā nauda par šādu datoru nebūs zemē nomesta, bet tas ir ideāls ilgtermiņa ieguldījums.

Vienkāršums un elegance vienā ierīcē.

Šie ASUS portatīvie datori piedāvā ne tikai dažādas jaunākās tehnoloģiskās īpašības, bet arī apvienotu mūžu seno klasiku kas ir vienkāršums un elegance vienā. Tas ir viegls, ātrs, izturīgs, elegants un jaudīgs portatīvais dators. Šie datori piedāvā arī augstu izšķirtspēju, kas būs ļoti svarīgi tiem, kuri šo datoru izmanto darba vajadzībām un ir saistīti ar dažādu grafisko programmu izmantošanu ikdienā. Šie datori piedāvā HD izšķirtspējas attēlu, kas noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu.

Produktivitāte.

Datora jaudas rādījumi ir svarīgi katram, tikai atšķiras tas, kā lietotājs šo lielumu izmanto. Ja ir nepieciešams dators ikdienišķām darbībām, piemēram, e-pasta apskatei, mediju atskaņošanai un pārsvarā interneta izmantošanai, tad var izvēlēties nedaudz vienkāršāku ierīci, taču, ja dators tiek izmantots darbam, un tiek darbināts kopā vēl ar citām ierīcēm, kur svarīga ir datora jauda, tad šie datori būs tieši laikā.