Auto iegāde nav tikai prieks, bet arī liela atbildība tās īpašniekam!

apdrošināšana 4Auto ir dārga un reizē arī ļoti noderīga mūsu ikdienas sastāvdaļa, tādēļ ir vērts ieguldīt jau tagad, lai turpmāk ar to varētu justies droši un pārliecinoši. Katra klienta vēlmes tiks apmierinātas, jāvelta tam vien pāris minūtes!

Pirmkārt, ja reiz esi kļuvis par auto īpašnieku, Tev tāpat kā citiem bez jebkādiem izņēmumiem un ierunām ir jāiegādājas OCTA polises pakalpojumi, jo tā noteikts likumā. Interneta vietnēs pieejamie rīki nodrošinās tūlītēju pieeju vispiemērotākajiem darījumiem (lētās OCTAS), varēsi mierīgi atpūsties, kamēr tas paveiks visu darbu. Savukārt, OCTA apdrošināšanas noformēšanas veids katram var būt savs – klātienē vai ar interneta starpniecību. Vienmēr rūpīgi jāseko līdzi OCTAS derīguma termiņam, jo tas ir svarīgākais apdrošināšanas veids, tādēļ rūpējies, lai nerastos problēmas.

Ja uzskati to par nepieciešamu, vari iegādāties arī brīvprātīgo polisi – KASKO apdrošināšanu (tā attiecas uz zaudējumiem pēc zādzības, dabas katastrofas vai ļaunprātīgiem bojājumiem). KASKO kalkulators ātri vien aprēķinās, cik tad būs jāmaksā, lai varētu saņemt vēlamos pakalpojumus, šo KASKO cenu regulē vairāki sīki faktori, kas ietver gan autovadītāja vecumu (jaunākā lietotāja), gan auto vecumu un marku, gan arī to, kādi konkrētajam klientam ir iespējamie riski un problēmas, kas varētu rasties. Ja vēl nezināji, tagad iespējams daudz plašāks piedāvājumu spektrs, kas iekļauj palīdzību arī vienkāršās situācijās kā riepas pārduršanas, tā arī degvielas trūkuma gadījumā.

Visa informācija, kas nepieciešama, lai uzzinātu, ko īsti vēlies, pieejama internetā, tāpēc jūties ērti un noskaidro visu jau tūlīt! Neaizmirsti uzdot jautājumus apdrošinātājam, ja tomēr kaut kas nešķiet skaidrs, jo galvenais ir saprasties, nevis vienkārši kaut ko parakstīt.