Auto līzings –ātri un vienkārši

Lai arī auto līzings tiek piešķirts uz ilgāku laika periodu, Tu vari iegūt draudzīgus nosacījumus un izbaudīt šo procesu bez liekām raizēm!

Vispirms Tev jāatbild uz jautājumu par to, vai esi jau atradis auto, ko vēlies iegādāties.Ja atbilde ir negatīva, Tev būs piemērots auto līzings līdz 10 000 Eur, taču, ja skaidri zini ko un kāpēc vēlies, tad pieejamas summas līdz 25 000 Eur. Pieprasot līzingu jau izvēlēta auto iegādei, nosacījumi ir nedaudz atšķirīgi, bet galvenais, ka obligāti vajadzīga KASKO polises iegāde (par to jāparūpējas pašam klientam). Neskatoties uz to, galvenie nosacījumi abos gadījumos ir līdzīgi:

  • maksimālais termiņš 84 mēneši;
  • auto iegāde no fiziskas vai juridiskas personas;
  • līguma slēgšana auto tirdzniecības vietā vai kreditēšanas centrā;
  • auto uzreiz tiek reģistrēts uz pircēja vārda.

Pirms izdari izvēli un nosūti savu pieteikumu kreditoram, apskati visus nosacījumus, izmanto kredīta kalkulatoru, lai ieraudzītu aptuvenās līzinga izmaksas u.c. nianses, kā arī salīdzini dažādas iespējas, lai atrastu piemērotāko. Klientam svarīgi pašam sevi novērtēt, domājot gan par ienākumiem, gan spēju atmaksāt, jo kreditoram svarīgi sadarboties ar lojāliem klientiem. Auto līzings tiek piešķirts tad, ja pieteikumā minētā informācija ir patiesa un klients atbilst visiem norādījumiem (piemēram, vecums no 21 līdz 70 gadiem). Izmantojot iespēju pieteikties internetā, Tu ātrāk noskaidrosi reālās iespējas aizņemties un iegūsi konkrētu piedāvājumu, tādēļ varēsi plānot turpmāko rīcību. Ja saņemsi pozitīvu atbildi, varēsi doties slēgt līgumu un auto pavisam drīz būs Tavs, tādēļ īstenosi savas ieceres ātrāk, kā varētu iedomāties! Lai pirkums būtu drošs un Tevi negaidītu nepatīkami pārsteigumi, ieteicams pārbaudīt auto stāvokli pirms lēmuma pieņemšanas (tas attiecas uz lietotu auto iegādi), pievēršot uzmanību ne tikai auto vizuālajam izskatam.

Ātri un vienkārši pieejams auto līzings – tā ir Tava iespēja realizēt sen lolotu sapni ar daudz patīkamākiem un draudzīgākiem nosacījumiem, neraizējoties par atmaksas procesu un pārspīlētiem procentiem!