Banketu krēslu, galdu, sildlampu īre

akurats.lv kreslu nomaVajadzīgi sēdekļi, kur apsēdināt jūsu organizētā banketa vai viesību dalībniekus? Nepieciešams iznomāt sildlampas? Pasākuma organizatoriem noteikti noderēs kompānijas Akurāts sniegtā banketu krēslu noma! Ar krēslu nomas palīdzību, jūs varat vienkārši nodrošināt, lai vajadzīgajā vietā un laikā būtu nodrošināts vajadzīgais sēdvietu skaits. Tā kā sēdekļus nevajadzēs iegādāties, jūs samazināsiet izdevumus. Jāteic, ka Akurāts piedāvā ne vien sēdekļu, bet arī pārējā aprīkojuma īri.

Krēsli, kurus var izīrēt pie Akurāts, ir melnā krāsā.  Sēdekļi ir ļoti komfortabli – tie ir gatavoti no ērta materiāla, to rāmis ir gatavots no metāla. Pateicoties sēdekļu neuzkrītošajamun patīkamajam izskatam, krēsli ir piemēroti jebkuram banketam vai svētkiem. Tomēr, kad vajadzīgs panākt īpašu noskaņu, var izīrēt arī īpašus krēslu pārklājus.

Krēslu noma – Akurats.lv

Banketu krēslu noma pie kompānijas Akurāts:

•Noderēs visādu pasākumu rīkotājiem;

•Samazina banketa vai svinību sarīkošanas izmaksas;

•Vienkāršāk noorganizēt pasākumu.

Pateicoties uzņēmuma Akurāts piedāvāto sēdekļu vienkāršajam dizainam, tie būs atbilstoši ikvienam pasākumam. Pasākumu rīkotājiem nebūs jāpievērš papildus uzmanība sēdekļu pielāgošanai telpu iekārtojumam – krēsli ies klāt praktiski jebkam, un, ja vajadzīgs, īpašu noskaņu var radīt ar krēslu pārvalku izmantošanu.

Banketu krēslu noma ir arī lielisks veids, kā pazemināt banketa vai svinību organizēšanas izdevumus. Ar šī pakalpojuma piedāvātajām iespējām, jums būs jānorēķinās tikai par laiku, kamēr krēsli ir nepieciešami. Iegādāties sēdekļus nav vajadzīgs. Tāpat arī pēc banketa vai svinībām pasākuma organizatoriem nevajadzēs domāt, ko iesākt ar krēsliem. Lai tos uzglabātu, ir nepieciešamas telpas. Gadījumā, kad jums telpas nepieder – tās jāīrē.

Ar uzņēmuma Akurāts palīdzību, jūs ietaupīsiet ne vien naudu, bet arī laiku un enerģiju. Ņemot vērā, ka pie uzņēmuma Akurāts ir iespējama ir visa nepieciešamā aprīkojuma, piemēram, krēslu, nojumju, skatuvju un pat dekorāciju īre, pasākuma rīkotājiem nebūs nepieciešams sadarboties ar vairākām kompānijām. Lai papildus ietaupītu pasākumu organizatoru laiku un enerģiju, kompānija Akurāts piedāvā arī aprīkojuma piegādi, kā arī salikšanu.