BigBank aizdevums privātpersonām.

Latvijā ir daudz iestādes, kas labprāt palīdz personām, kuras nonākušas finansiālās grūtībās. Cilvēku izvēle mēdz būt dažāda – citi dod priekšroku bankām, citi izvēlas ātro aizdevēju piedāvājums. BigBank Latvijā piedāvā kreditēšanas un termiņnoguldījuma iespējas. Aizdevējs  piedāvā dažāda veida aizdevumus, kas ir atbilstoši jebkurai dzīves situācijai, kad ir vajadzīga papildu finansiāla palīdzība. BigBank kredītiestāde ir dibināta Igaunijā un 22 gadus ir viens no pieprasītākajiem aizdevējiem gan Latvijā, gan arī pārējās Baltijas valstīs un ari Rietumeiropā. BigBank pamatā izsniedz patēriņa kredītus, kas nozīmē to, ka aizdevums tiek izsniegts uz laiku, kas ir ilgāks par vienu mēnesi un katram klientam tiek piedāvāta iespēja aizdevuma atmaksu sākt kārtot tikai pēc 3 mēnešiem.

Kādus aizdevumus BigBank piedāvā?

BigBank aizdevums ir pieejams visdažādākajiem dzīves mērķiem, un tā iemesla dēļ šis aizdevējs ir populārāks par dažiem citiem. Uzticību noteikti raisa arī tas, ka iestāde tiek dēvēta par banku. Aizdevēja, piedāvājumā ir sekojoši kreditēšanas veidi:

  • Aizdevums pret ienākumiem;
  • Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Tālāk šie aizdevumi tiek iedalīti pēc to mērķiem, piemēram, standarta piedāvājums tiem, kuriem ir nepieciešams aizņemties konkrētu naudas summu, dažādu steidzamu vai neparedzētu tēriņu segšanai. Tiek piedāvāta arī kredītu apvienošana, jo ērtāk ir maksāt vienam aizdevējam, nevis, piemēram trijiem. Tā pat pieejams arī Premium piedāvājums.

Bigbank kredīts pret ķīlu – ienāc www.bigbank.lv un uzzini vairāk!

Kādēļ izvēlēties BigBank?

BigBank ir ērts, ātrs un uzticams aizdevējs īpaši tajās reizēs, kad ir vajadzīgs aizdevums, taču nav vēlmes izmantot citur aizdevējus, dēļ augstās aizdevuma cenas, nepievilcīgā piedāvājuma dēļ vai kāda cita individuāla iemesla dēļ. BigBank aizdevums ir pieejams ne tikai klātienē kādā no aizdevēja filiālēm, bet arī internetā, un,  viss, kas nepieciešams, ir aizpildīt pieteikumu un gaidīt, bankas pārstāvja zvanu un tālāk atliek vienoties par darījuma norisi un aizdevuma saņemšanu. tas nav nedz dārgi, nedz sarežģīti, kas, varbūt, mēdz atturēt cilvēkus no palīdzības lūgšanas kredītiestādēs.