Bigbank Patēriņa kredīti – No 300 € līdz 10 000 € bez ķīlas.

 

Kad vien tas ir iespējams mēs vēlamies īstenot savus plānus un ieceres. Tomēr, lai to varētu izdarīt ir nepieciešami lielāki vai mazāki naudas līdzekļi. Jau šie naudas līdzekļi ir pieejami, tad pavisam viegli ir veikt remontu dzīvoklim, iegādāties transportlīdzekli, datoru un citas lietas. Bet, ja šādu līdzekļu nav tad, lai īstenotu sen plānotu remontu virtuvē, ir jāmeklē risinājums kur iegūt papildu līdzekļus vai gaidīt kamēr tie tiks sakrāti. Protams ir cilvēki, kuri nevar gaidīt ilgu laiku, lai sakrātu šos līdzekļus, kuri, piemēram, nepieciešami, lai atmaksātu medicīniskos pakalpojumus. Ja līdzekļi ir nepieciešami tagad un nav iespējas atrast ķīlu, tad Bigbank patēriņa kredīts bez ķīlas varēs vienkārši un ātri palīdzēt.

Bigbank ir banka, kura specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā privātpersonām Baltijā, Somijā, Zviedrijā un Spānijā. Bigbank ir dibināta 1992. gadā un ir uzkrājusi lielu pieredzi un pierādījusi sevi kā uzticamu aizdevēju. Bigbank patēriņa kredītu var saņemt no 300 līdz pat 10 000 eiro. Termiņš, uz kādu var saņemt aizdevumu, ir no 5 līdz 60 mēnešiem. Bigbank piedāvā saprātīgas procentu likmes un katram klientam tiek piedāvāta individuāla pieeja. Patēriņa kredīts pret ķīlas nozīmē, ka nodrošinājums tam, ka varēs veiksmīgi atmaksāt patēriņa kredītu ir klienta ikmēneša ienākumi. Bigbank izvērtē ikmēneša ienākumus un ja tie ir pietiekoši, tad apstiprina patēriņa kredīta pieprasījumu. Klienta ienākumi nedrīkst būt zemāki par 230 eiro un klientam jābūt vismaz 20 gadus vecam. Ja ienākumi ir nepietiekoši, lai saņemtu patēriņa kredītu, tad tiek piemēroti papildus nosacījumi noteiktās naudas summas saņemšanai.

Jebkurā laikā ir iespējama priekšlaicīga līguma laušana un tai netiek piemērota papildus maksa. Lai varētu saņemt Bigbank patēriņa kredītu bez ķīlas nepieciešams nosūtīt pieprasījumu. To var izdarīt Bigbank birojos, Latvijas Pasta nodaļās, zvanot uz tālruņa numuru 8338 vai veicot pieteikuma nosūtīšanu Bigbank mājaslapā. Pēc pieteikuma saņemšanas tas tiks izskatīts un ar klientu sazināsies speciālists un pozitīvas atbildes gadījumā tiks sastādīts līgums. Bigbank patēriņa kredītu ir iespējams saņemt bez ķīlas un summu līdz pat 10 000 eiro, kas noteikti atrisinās jautājumu par sen plānoto remontu vai pat došanos ceļojumā.

Bigbank ir banka ar lielu pieredzi, vairāk nekā 20 gadu garumā, kas nodrošina klientiem saņemt patēriņa kredītu no aizdevēja, kurš ir pierādījis sevi kā stabilu uzņēmumu. Tā ir banka, kura visu laiku attīstās un pielāgojas pieprasījumam. Bigbank piedāvā patēriņa kredītu, kurš atbilst klientu vajadzībām un vēlmēm. Katram klientam tiek piedāvāts individuāls risinājums pēc viņu vēlmēm un vajadzībām. Patēriņa kredīts Bigbank būs droša un vienkārša iespēja kā saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus.