“Bosch” akumulatori – ilgāks mūžs un augstāka automašīnas palaišanas jauda

bosch akumulatoriMūsdienās automašīnās tiek papildināts dažādu komponentu klāsts, kuru darbībai vajadzīga elektroenerģija. “Bosch” akumulatori ir piemēroti tam, lai spētu nodrošināt visu šo komponentu, kā arī veiktspēju dažādos apstākļos.

“Bosch” ražotie akumulatori ir aprīkoti ar “PowerFrame” tehnoloģiju – plākšņu komplektu, kurā iestrādāts īpašs savienojumu izkārtojums, kas nodrošina papildus stabilitāti. “PowerFrame” režģis nodrošina optimālu strāvas plūsmu, kā arī aizsargā pret koroziju. Režģa dizains garantē nemainīgi augstu palaišanas strāvu, un tas nozīmē, ka nebūs jāsatraucas, vai ziemas laikā būs iespējams startēt automašīnu. Savukārt īpašais sakausējums nodrošina aizsardzību pret koroziju un samazina izlādes ātrumu.

Akumulatora dubultais vāks ar labirintu veidots papildus papildu drošībai, lai ekspluatācijas laikā nevarētu notikt nekāda noplūde. Vāks rūpējas par to, lai iztvaikojušais šķidrums paliktu akumulatora iekšpusē. Tieši tādēļ, piemēram, S5 līnijas akumulatoriem nav nepieciešama apkope, jo nenotiek nekādas noplūdes. Savukārt spaiļu pārsegi veidoti tā, lai aizsargātu pret īssavienojumiem, bet “Bosch SilverTechnology” samazinās pārkaršanas radītas korozijas iespējamību, līdz ar to akumulatora mūžs būs ilgāks.

Kā zināms, automašīnas akumulatoru pārvadāšana ir riskanta, tādēļ jāievēro īpaši drošības pasākumi. Pateicoties “Bosch” akumulatoru ergonomiskajiem rokturiem, ierīču transportēšana un uzstādīšana varēs notikt bez problēmām. Lai ierīci būtu iespējams uzstādīt droši un precīzi, akumulatorā iestrādāta universāla adaptera apakšējā sliede, kurai ir plaša saderība.

Ilgāku akumulatora mūžu un augstāku palaišanas jaudu nodrošinās arī “Bosch” ierīcēs iestrādātais jonu caurlaidīgais kabatu atdalītājs, kas novērš kontakta iespējamību staro pozitīvo un negatīvo plāksni. “PowerFrame” tehnoloģija nodrošina izcilu iedarbināšanas spēku jebkuram transportlīdzeklim.

“Bosch” S3, S4 un S5 līniju akumulatori ir radīti, lai pielāgotos ikviena transportlīdzekļa darbībai un enerģijas patēriņam, neatkarīgi no tā, kāda ir transportlīdzekļa klase, elektroniskais aprīkojums, braukšanas stils vai klimata apstākļi. S5A līnijas akumulatori piemēroti automašīnām ar dzinēja “Start/Stop” sistēmu, kā arī reģeneratīvo bremzēšanu, S4E akumulatori būs uzticams papildinājums ikvienai automašīnai ar dzinēja “Start/Stop” sistēmu un vairākiem elektroenerģijas patērētājiem, S5 arī būs piemērots transportlīdzekļiem, kuros ir vairāki enerģijas patērētāji(apsildāmie sēdekļi, kondicionieri, mūzikas atskaņotāji u.c. ierīces, kuru darbībai nepieciešama elektroenerģija), bet S4 ļaus nesatraukties par iedarbināšanas iespēju jebkuram transportlīdzeklim. Būtībā S4 akumulatori ir derīgi vairumam mūsdienu automašīnu, kurām ir augstākas veiktspējas prasības. Bet S3 – piemērots vecākiem automobiļiem, kā arī tiem, kas koncentrējas uz ekonomiju. S3 akumulatori vislabāk derēs auto, kuros nav daudz elektronisko ierīču, tādējādi tiks sniegta atbilstošas kvalitātes elektroapgāde.

“Bosch” akumulatori radīti, lai nodrošinātu pietiekamu jaudu arī tādiem transportlīdzekļiem, kuriem ir paaugstināts enerģijas patēriņš, tāpat šis ražotājs ir uzlabojis akumulatoru startēšanas parametrus un veicis uzlabojumus, lai nodrošinātu uzticamu elektroapgādi. “Bosch” sērijas akumulatori – laba izvēle tiem, kas novērtē kvalitāti un uzticamu iedarbināšanu jebkurā gadalaikā!