Brauc droši kopā ar Compensa

compensa apdrošināšanaKo īsti nozīmē droša braukšana? Pamatā, pastāv uzskats, ka tās ir prasmes lieliski vadīt auto jebkādos laika apstākļos, ņemot vērā dažādus apstākļus. Kā neiekļūt satiksmes negadījumos, kādu ātrumu izvēlēties dažādos laika apstākļos, lai pārvietošanās ar auto būtu droša. Īsāk sakot – būt ideālam autovadītājam, kas transportlīdzekli spēj vadīt un valdīt jebkurā situācijā. Man tomēr gribas piebilst, ka, lai gan šādas prasmes ir slavējamas un lieliski liekamas lietā, tomēr, to pārzināšana vien nenozīmē drošu braukšanu. Lai cik lieli speciālisti un profesionāļi kādā jomā mēs arī nebūtu, neparedzētas situācijas var pārsteigt ikvienu – arī pašu labāko. Tāpēc pilnam drošas braukšanas komplektam nepieciešama arī transportlīdzekļa apdrošināšana.

Compensa Auto piedāvājums nodrošina ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam šo iespēju – braukt droši. OCTA un KASKO apdrošināšanas polises ir tās, kas papildus drošas braukšanas principiem dod drošības sajūtu par tām situācijām, ko neviens paredzēt nespēj. Ja ar lieliskām autovadītāja prasmēm pietiktu, diezin vai OCTA apdrošināšana būtu obligāta. Negadījumi bieži vien nav atkarīgi no mums, lai cik lieliski arī nevadām auto, negadījumi notiek, un tad apdrošināšanas polise ir lielisks atbalsts.

OCTA polise, kā tas paredzēts likumā, sedz zaudējumus, kas nodarīti cietušajai pusei – trešajai personai, – tās mantai vai veselībai. Ceļu satiksmes negadījumu sekas nereti ir gana nopietnas, savukārt bojājumu un zaudējumu novēršana var izmaksāt krietnas summas. OCTA polise pasargā ne tikai cietušo autovadītāju un viņa transportlīdzekli, nodrošinot, ka, zaudējumi tiks atlīdzināti, bet arīdzan vienīgo transportlīdzekļa vadītāju. Bez OCTA polises visus zaudējumus nāktos segt no savas kabatas (kur nu vēl sods par braukšanu bez OCTA).

Compensa KASKO apdrošināšanas polise savukārt ir drošības sajūta katram auto īpašniekam tieši par viņa transportlīdzekli. Te stāsts vairs nav tikai par ceļu satiksmes negadījumiem (lai gan arī par tiem), bet gan ļoti dažādu risku apdrošināšanu. Par to, kas var atgadīties auto, gan pārvietojoties ar to, gan atstājot uz nakti stāvlaukumā. Compensa KASKO nozīmē visu risku apdrošināšanu – apzagšanu (salons, virsbūve utml), nozagšanu, sasišanu, uguns un ūdens nojājumus, dzīvnieku nodarītos bojājumus un tā tālāk. Tāpat noderīga ir Compensa piedāvātā diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa – dažādi sīki remonti, kas nepieciešami, un nomas auto no pirmās nepieciešamās dienas. Ar Compensa apdrošināšanas polisēm braukt kopā ir pavisam droši!