Pērc ceļojumu apdrošināšanu internetā!

celojumu apdrosinasana internetaNenoliedzami, ceļot patīk daudziem. Un ceļošanas veidus un variantus, katrs izvēlas pēc savas patikšanas un vēlmēm. Daudziem patīk ceļot ar komfortu, būt pārliecinātiem par to, ka ceļojuma laikā viss būs nodrošināts, pieejams un iekļauts. Ērtas naktsmītnes, izplānotas ekskursijas, iepriekš izvēlēti maršruti un visādi citādi lieliski pārdomāts ceļojums – ko redzēt, dzirdēt un iegūt no brauciena. Tomēr, ne vienmēr visu var paredzēt, un dažādas neveiksmīgas situācijas var atgadīties par visrūpīgākajiem plānotājiem. Var atgadīties kāds nelaimes gadījums, sakliboties veselība, vai kāds cits nepatīkams atgadījums. Tieši tāpēc pirms ceļojuma der izvēlēties vēl vienu komfortablu papildinājumu – ceļojumu apdrošināšanas polisi. Un nu to iespējams iegādāties vēl ērtāk un vienkāršāk – internetā!

Ceļojuma apdrošināšanas polise ir noderīga, ja tiek plānots doties tālākā ceļojumā uz ilgāku laiku. Tiesa, arī īsākā ceļojumā var atgadīties neparedzētas neveiksmes, tāpēc – labāk apdrošināties laicīgi. Tā kā visi Latvijas apdrošinātāji piedāvā iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polises, un nu liela daļa piedāvā šo pakalpojumu arī internetā, atliek vien pirms ceļojuma izvēlēties sev atbilstošāko.

Visbiežāk apdrošinātāji piedāvā apdrošināšanu, kurā iekļauti standarta riski, pret ko vajadzētu apdrošināties pirms došanās ceļojumā. Tie ir medicīniskie izdevumi, palīdzības apdrošināšana, ja nepieciešama ceļojuma laikā, tiek apdrošinātas dažādas izmaiņas – ceļojuma atcelšana, aizkavēšanās vai pārtraukšana – tad apdrošināšanas kompānija sedz izdevumus, kas radušies. Tāpat ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļauta nelaimes gadījumu apdrošināšana, civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un bagāžas apdrošināšana. Dažādi apdrošinātāji piedāvā papildus nodrošinājumus, ko pievienot standarta polisei – papildus apdrošināšanas, kas var izrādīties noderīgas ceļojuma laikā. Tad atliek iepazīties ar šiem piedāvājumiem un izvēlēties kas no tā nepieciešams, bet kas varbūt ne.

Kopumā, ceļojuma apdrošināšanas polise noder, ja atgadījusies neparedzēta negadījuma situācija. Tādos gadījumos zaudējumus sedz iegādātā ceļojumu apdrošināšanas polise un noteikti laicīgi jāsazinās ar savu apdrošināšanas kompāniju. Saņemot konsultāciju, vēlams rīkoties tā, kā ieteicis apdrošinātājs. Te gan dažādu apdrošinātāju pieejas atšķiras, tāpēc, iegādājoties polisi, noteikti jānoskaidro arī visi darbību soļi nepieciešamības gadījumā. Tāpēc, iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu internetā, der iepazīties ar dažādu apdrošinātāju piedāvājumiem un notiekumiem. Bet kad visa nepieciešamā informācija iegūta – drošība ir dažu klikšķu attālumā.

Izvēlies šeit – http://www.compensa.lv/content_lv/travel.html