CHOPARD  – gan sievietēm, gan vīriešiem

CHOPARD ir augstas  klases pulksteņu un juvelierizstrādājumu ražotājs, kurš piedāvā gan elegantas rotas, gan dažāda stila vīriešu un sieviešu rokas pulksteņus. Pulksteņu ražotnes atrodas  Pforcheimā, kas dislocēta Vācijā, kā arī Meirinē, kura atrodas Šveicē. Pulksteņu ražošanas kompānija ir  ģimenes uzņēmums, kas paaudžu paaudzēs pārmantoto meistaru mākslu veiksmīgi apvieno ar jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām.

CHOPARDSlavenais zīmols tiek pārstāvēts arī ikgadējā Kannu kinofestivālā, kur pasniegtā „Palmas zara”balva ir tieši CHOPARD radīta. Zīmols radījis arī pasaulē dārgāko pulksteni, kura vērtība tiek lēsta aptuveni 25 miljonu ASV dolāru apjomā (12 karātu zilais dimants, 5 karātu rozā dimants un 11 karātu baltais dimants, kā arī dzeltenais dimants u.c.). Jāatzīst, ka pulksteni daudzi neuzskata par gaumīgu, jo tas ir pārlieku grezns, bet nevar noliet pulksteņmeistaru ieguldīto darbu un izcilās prasmes, kuras šīs dārgais un ekskluzīvais pulkstenis apvieno. Lai gan CHOPARD pulksteņi kalpos ļoti ilgi, pat vairākus gadsimtus, pret tiem jāattiecas ar rūpēm.

Šis zīmols, atšķirībā no citiem Šveices pulksteņu ražotājiem, uzmanību pievērš gan sievietēm, gan vīriešiem. Daudzu citu zīmolu produkcija pārsvarā koncentrējusies uz vīriešu pulksteņu un aksesuāru radīšanu, jo bieži vien tieši vīriešiem ir ļoti svarīgi parādīt savu statusu sabiedrībā. Šī uzņēmuma radītās rotas nēsā tūkstošiem sieviešu visā pasaulē, jo ražotāji katram izstrādājumam spēj piešķirt unikāli formu, kā arī spēj apvienot materiālus, kuri klasiskajā izpratnē var arī „nesaderēt”. Arī izvēles ziņā kompānija nodrošina plašu laikrāžu piedāvājumu, kur var sastapt gan klasiskās pulksteņu formas, gan dizaina ziņā advancētākus pulksteņus, kuri piestāvēs oriģinālām personībām.

Ja piekopjat aktīvu dzīves veidu, noteikti jāņem vērā, ka jāiegādājas trieciena izturīgu laikrādi, kā arī tādu, kas spēj izturēt dažādus laika apstākļus. Aktīva dzīvesveida cienītājiem noderīgs  ir pulkstenis, kurš tiek saukts par hronogrāfu. Paskaidrojumam – tas ir pulkstenis ar divām laika noteikšanas sistēmām, kuras ir neatkarīgas. Pirmā mērījumu sistēma rāda laiku, bet otrā hronometra mērījumu sistēma, kuru pievieno pats lietotājs, sniedz lietotājam izmērīt izvēlētos laika intervālus.

Ja ir aizdomas par pulksteņa bojājumu vai defektu, nekādā gadījumā nedrīkst pašrocīgi atvērt pulksteņa korpusu, tādējādi sabojājot tūkstošus vērtas, smalkas pulksteņa detaļas. Ja pulksteņa defekts nav radies jūsu vainas dēļ, noteikti darbosies garantija. Īpaši rūpīgi jāattiecas arī pret pulksteņa siksniņu – iespējami izvairieties no tā apbružāšanas, lietojiet ādu atjaunojošus un/vai kopjošus līdzekļus, kurus iesaka profesionāli meistari. Aproce vai siksniņa pie pulksteņa korpusa tiek piestiprināta ar vertikālu austiņu/stienīšu palīdzību. Parasti metāla „austiņas” ir nedaudz  jāatloka, lai aproce labāk piegultu rokai. „Austiņām” jābūt rūpīgi nopulētām, spožām un gludām. Aproces un dažādu materiālu siksniņas pie pulksteņa var piestiprināt dažādos veidos, piemēram, ar skrūvess adatu palīdzību, kā arī piestiprināt ar atbilstoši veidotu skrūvju savienojumu.