Compact.lv gultas internetā.

compact.lv logoGulta ir viena no cilvēka mīļākajām lietām dzīvoklī. Tieši šī iemesla dēļ, ir nepieciešams pareizi izvēlēties, lai tā būtu ērta, nespiestu, nečīkstētu un būtu tieši tādā izmērā, kādā būtu ērti atpūsties. Viss atkarīgs no tā, cik cilvēki gultā gulēs, tātad- viens vai divi. Atzīsiet, ka vienguļamajā vai pusotrguļamajā gultā diviem cilvēkiem nebūs tā ērtākā gulēšana, taču ko darīt gadījumos, kad divguļamajai gultai nevis pietrūkst naudas, bet gan reālas vietas telpā. Neviens negribēs saspiesties un naktis pavadīt neērtā un saspiestā pozā gadiem ilgi, kamēr radīsies iespēja paplašināt guļamistabu vai vispār iegādāties vai īrēt jaunu mitekli. Vai ir kāds risinājums?

Transformējamās gultas.

Risinājumi ir vienmēr, tikai vajag meklēt. Iespējams filmās un ārzemēs būsiet redzējuši gultas, kas ir iebīdāmas vai ieceļamas iekšā sienā. Noteikti acu priekšā tagad rādās skats, kur parasta, čīkstoša metāla atsperu gulta tiek iemocīta sienas spraugā, taču, ņemot vērā to, ka laiks rit uz priekšu un tehnoloģijas ir ļoti labi attīstījušās, tad šo transformējamo mēbeļu dizains un funkcionalitāte ir modernizētas un interjera izskatās patiešām labi. To, kā gulta ir transformējama, var izlemt pats pasūtītājs, iepazīstoties ar piedāvājumu – tā varbūt gan bīdāma, gan ieceļama sienā, gan paceļama līdz griestiem, turklāt, tas ir iespējams gan vienguļamajām, gan pusotrguļamajām un arī divguļamajām gultām.

Kas ir compact.lv?

Compact.lv patiesībā nozīmē Compact. LiVing un šis veikals ir itāļu uzņēmuma Clei s.r.l. pārstāvniecība Latvijā. mātes uzņēmums ar dažādu izmēros ekonomisku mēbeļu un interjera risinājumu veidošanu nodarbojas jau no 1968. gada, savukārt Compact.lv veikals savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā no 2008. gada. Daudzi nezin, k ir iespējams ekonomēt vietu ar transformējamo moduļu mēbelēm. Pasūtījums tiek izpildīts vidēji divu mēnešu laikā no pilna rēķina apmaksas brīža. Gultas ir viena no galvenajām veikala darbības nozarēm, jo tā ir viena no pirmajām lietām, ko cilvēks parasti iegādājas ievācoties jaunā miteklī.