Compensa apdrošināšanas pakalpojumi

compensa apdrošināšanas pakalpojumiŠorīt pirmā informācija, kas piesaistīja mani – paziņojums par vētru, pat orkāna stiprumā. Pirmais sāku domāt par to, vai mājās ir pietiekami daudz sveču, ka mašīna būtu jāiedzen garāžā uz nakti un bažīgi skatos uz lielo koku mājas kreisajā stūrī. Sen jau vajadzēja nozāģēt. Vienmēr bijis žēl. Pēc tam apzvanu savējos, vai aizsūtu pa īsziņai, lai vakarā labāk turas vairāk pie mājām, par spīti nedēļas nogalei un vēlmei atpūsties ārpus mājas. Visi būtiskie pasākumi ir veikti, un tagad var arī atvilkt elpu un gaidīt vakaru.

Tomēr, par spīti visiem iepriekš veiktajiem sagatavošanās darbiem – ne vienmēr ar to ir gana. Prātīgāk, skatoties ilgtermiņā, veikt sagatavošanās pasākumus, kas varētu pasargāt no neparedzētas nelaimes – laicīgi. Viens no variantiem – apdrošināšanas polises. Tā kā gan auto, gan arī mājoklis ir vērtības, ko, tīri praktiski, vēlamies pasargāt, tad apdrošināšanas polises iegādāties nav nemaz tik sarežģīti. Lielākā daļa no apdrošināšanas kompānijām piedāvā polises gan mājoklis, gan auto. Viens no man zināmākajiem – Compensa – piedāvā kā Compensa Mājas apdrošināšanas komplektu, tā teikt, gan Compensa Auto.

Sākot ar mājokli – tas tomēr vērtīgāks. Compensa Mājas apdrošināšanas polisē iekļauta gan nekustamā īpašuma apdrošināšana, gan īpašumā un ārpus tā esošās mantas apdrošināšana, kā arī civiltiesiskā apdrošināšana, kas tiek piedāvāta 1000 EUR apmērā iekļaut polisē bez maksas. Tas gadījumiem, ja nelaime notikusi ne tikai manā mājoklī, bet arī kaimiņš cietis, manas nelaimes rezultātā. Šī ir pirmā apdrošināšanas polise, ko Latvijā var iegādāties ilgtermiņā – uz 3 gadiem, lai katru gadu nebūtu jālemj – pasargāt man šogad savu mājokli no nelaimes, vai ne. Polise pasargā no visiem pamata riskiem – ugunsgrēka, dabas stihijām, ūdensvadu avārijas, trešo personu prettiesiskas rīcības, kā arī elektroniskajiem riskiem – ja iesper zibens, piemēram. Parocīga ir arī nodrošinātā diennakts tehniskā palīdzība – tā teikt, profesionālis pieejams, ja atgadījusies ķibele. Mājoklis ir svarīgs un tikai viens, tāpēc der parūpēties par tā drošību un pie reizes savu nākotni tajā.

Arī auto ir būtisks mūsu ikdienā, tāpēc parūpēties par to, lai negadās paredzētas ķibeles ir tikai loģiski. Compensa Auto apdrošināšana piedāvā abas jau zināmās apdrošināšanas polises – OCTA un KASKO. Tā kā OCTA ir obligātā apdrošināšanas polise, kas jābūt katram transportlīdzeklim, tad tās iegādāšanās ir pašsaprotama. Compensa OCTA sedz zaudējumus, kas paredzēti OCTA likumā – kad bojājumi nodarīti trešās personas mantai, veselībai, videi. Savukārt Compensa KASKO, kas jau ir mūsu pašu brīva izvēle – rūpēties par savu drošību, nāk ar redzējumu, ka auto ir jābūt pasargātam no visiem būtiskākajiem riskiem. Tas nozīmē – visu risku apdrošināšanu (sasišana, nozagšana, uguns un dabas radītie bojājumi, dzīvnieki u.c.), diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa, remontu arī sevis izvēlētā servisā un nomas auto, laikā, kamēr paša transportlīdzeklis ir remontā.

Katrā gadījumā – par savu īpašumu labāk parūpēties laicīgi – pirms paziņojuma par vētru un iegādāties apdrošināšanas polisi!