Dalder.lv vakances – iespēja atrast tieši Tev piemērotāko darba piedāvājumu!

Darba tirgus Latvijā no vienas puses ir ļoti piesātināts, no otras – vairākās nozarēs trūkst nepieciešamo speciālistu. Bezdarba līmenis šogad varētu samazināties līdz pat 8%, kamēr 2015. gadā tas bija 9%, bet 2015. gada nogalē 8.7%. Pašlaik bezdarba līmenis samazinās, kas saistīts ar sezonālajiem darbiem, skolēnu un jauniešu nodarbinātību. Kāda ir esošā situācija un kuras ir populārākās vakances? 

Ērtākais veids, kā sameklēt vakances 

Vienkāršākais un praktiskākais veids, kā ātri un efektīvi atrast sev interesējošu un piemērotu darbu, ir skatīties vakances internetā. Mūsdienās vairs nav nepieciešami sludinājumi avīzēs, daudz vieglāk un kompaktāk tos lasīt speciāli radītās mājas lapās. Speciālajos sludinājumu portālos iespējams arī izveidot savu CV, ko ievietot datu bāzēs, lai arī potenciālais darba devējs ātrāk varētu atrast sev nepieciešamos kandidātus.

Dalder.lv – iespēja nepieciešamo vakanci atrast ātri un ērti 

Mājas lapā www.dalder.lv/vakances piedāvā ātri un ērti atrast savu ideālo vakanci. Tas ir jauns sludinājumu un kolektīvās iepirkšanās kuponu portāls, kas piedāvā dažādas jaunas un lietotājam ērtas priekšrocības, salīdzinot ar populārāko esošo sludinājumu portālu ss.lv, piemēram, ērti filtrēt un atlasīt sludinājumus pēc lokācijas vietas, reģiona, konkrētas pilsētas. Sludinājumu ievietošana portālā ir bezmaksas. Dalder.lv piedāvā arī tiešu komunikāciju starp pircēju un pārdevēju, reģistrētu lietotāja profilu, kas var kalpot kā mājas lapa.

Kādās nozarēs pieprasījums ir vislielākais? 

Pieprasītākās un populārākās profesijas ir informācijas tehnoloģiju jeb IT jomā, kravas automašīnu šoferi, kā arī palīgstrādnieki. Sevišķi aktuāla palīgstrādnieku, tāpat kā pārdevēju trūkuma problēma, ir mazumtirdzniecības nozarē. Augstākā līmeņa kvalifikācijas jomā visvairāk trūkst tieši IT jomā strādājošo, kā arī mediķi un augstākā līmeņa vadītāji tirdzniecībā. Vidējā līmenī katastrofāli trūkst kravas auto vadītāji, metinātāji, pavāri, kamēr zemākās kvalifikācijas nozarē trūkst dažāda veida palīgstrādnieki.

IT nozare – perspektīva arī ilgtermiņā 

Dalder.lv atgādina, ka arī izvēloties savu turpmāko profesiju der atcerēties, ka IT joma vienmēr būs ļoti noderīga un tai ilgtermiņā ir plašas attīstības iespējas, vēl jo vairāk ņemot vērā mūsu gadsimta straujos attīstības tempus. Tikpat veiksmīgi var būt strādāt loģistikas nozarē, vērojot šīs nozares attīstību un perspektīvas. Tātad C kategorijas vadītāja apliecība noteikti var palīdzēt šoferiem tikt pie labi apmaksātas vakances. Noteikti ir vērts periodiski pārskatīt piedāvātās dalder.lv vakances, jo, iespējams, ka var atrast labāk nodrošinātu un apmaksātu darba vietu.