Dažādība visur… Arī santehnikas izvēlē

tualetes podiMūsdienu cilvēkam dažādību gribas visur – savā garderobē, savā ēdienkartē, savās mājās – visur. Un nav jau nekāds brīnums – no tā, kas mums tiek piedāvāts, mēs varam atļauties dažādot ļoti daudz ko savā dzīvē un ikdienā, padarot to krāsaināku, interesantāku, saistošāku un jautrāku. Kāpēc gan ne?

Un pat ja esam ļoti konservatīvi, pieturoties pie klasiskām vērtībām un necenšamies dažādot pārāk daudz savā ikdienā, iespējas var mūs ļoti pievilināt un ievilkt dažādību virpulī.

Lūk, spilgtākais piemērs – vannas istaba klasiski ir balta. Respektīvi – vannas istabas santehnika, klasiski ir balta. Tualetes podi ir balti, vannas ir baltas, izlietnes ir baltas… bieži vien arī flīzes un tā tālāk. Tomēr tas jau sen vairs nav aktuāli. Dažādība mājās ir tas, ar ko spēlējamies visbrīvāk. Ja savu garderobi stipri dažādot reizēm baidāmies, tāpat kā ēdienkarti, tad mājokļa dažādības ir vienas no drošākajām. Un kāpēc gan ne koši sarkans tualetes pods vannas istabā vai melna veļas mazgājamā mašīna, vai vanna?

Tualetes podi vispār it gana ikdienišķa un vienkārša santehnikas prece un tai ne vienmēr pircēji pievērš īpašu uzmanību. Galvenais taču, lai pilda savu primāro funkciju, vai ne? Nu un tad vēl lai formā, augstumā un novietojumā ir gana komfortabli un ērti izmantojami. Bet krāsa – vai tiešām tualetes poda krāsai ir tik liela nozīme? Jā, ja vēlamies ienest mājās dažādību un nedaudz krāsas, tad arī tualetes podam var būt nozīme.

Tiesa, santehnika, arī tualetes podi, kas ir nedaudz savādākā krāsā, nekā klasiski baltā, izmaksā nedaudz dārgāk. Tomēr – par ekskluzivitāti ir jāmaksā. Un nemaz tik daudz. Bet, ja pavisam vēlamies būt oriģināli un ienest dažādību savā mājoklī, varam taču nokrāsot paši – vispirms noskaidrojot, kāda krāsa pēc bāzes ir visatbilstošākā konkrētās santehnikas vienības krāsošanai. Jo dažādība ir jauka – un ja varam to ienest savā mājoklī ar vienu rokas mājienu – kāpēc gan ne?