Ecorent auto noma.

ecorent.lv auto noma, lēta auto noma, busu nomaAuto noma ir izdevīgs bizness un šī iemesla dēļ no 2008. gada savus pakalpojumus piedāvā Ecorent auto nomas uzņēmums. Auto piedāvājums tiek regulāri atjaunots un uzlabots, kā arī  automašīnas tiek uzturētas teicamā braukšanas kārtībā, lai netiktu sagādātas liekas problēmas ne izīrētājam, ne automašīnas lietotājam, jo, kā zināms,  droša sajūta uz ceļa ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem veiksmīgam ceļojumam ar automašīnu. Ecorent piedāvājumā sev piemērotu automašīnu noteikti atradīs visi klienti, jo piedāvājumā ir automašīnas ar ekonomisko klasi un beidzot ar Premium klasi. Finansiāls izdevīgums ir svarīgs, lai klienti būtu apmierināti ar izvēlēto automašīnu un nerastos lieki papildus izdevumi, kas varētu ietekmēt braucienam paredzēto budžetu.

Kādas automašīnas tiek piedāvātas?

Ecorent auto noma piedāvā automašīnas sākot no ekonomiskās mini klases un beidzot ar Premium Lux klases automašīnām. Auto  var izvēlēties pēc to klases, kā arī tiek piedāvāta iespēja izvēlēties no vairākām automašīnu markām vai arī virsbūves veidiem – kabrioletiem, džipiem, sporta auto un tamlīdzīgiem kritērijiem. Tiek piedāvāta arī iespēja iznomāt auto kāzām un automašīnu ar šofera pakalpojumiem. Tā pat ir iespēja iznomāt automašīnas ilgtermiņā, kas ne tikai ietaupīs naudu, bet arī tiks piedāvāta iespēja noslēgt izdevīgāku līgumu. Ja vēlēsieties automašīnu atdot pirms laika, tad jārēķinās ar nelieliem papildus izdevumiem, taču tie pavisam noteikti neradīs robu budžetā.

Kas vēl ir atrodams piedāvājumā?

Ecorent auto noma piedāvā ne tikai automašīnu nomas iespēju, arī iespēju papildus iznomāt dažādus papildus aksesuārus, ērtākai un drošākai braukšanai. Pieejami arī transfēra pakalpojumi. Ja nepieciešams pārvadāt liela gabarīta kravu vai pat automašīnas, iespējams izvēlēties dažāda veida piekabes ar un bez tenta, kā arī pieejama autovedēja noma. Piekabju noma noderēs gadījumos, kad nepieciešams pārvest lielāka izmēra kravu. Autovedēja noma būs noderīga tad, kad nepieciešams pārvest automašīnu no vienas pilsētas un pat valsts uz otru. Lai neriskētu un nebūtu jābrauc ar automašīnu, kurai dokumenti vēl nav līdz galam nokārtoti, tiek piedāvāta iespēja iznomāt autovedēju, lai jaunais auto nonāktu mājās bez starpgadījumiem.