Ecorent piekabju noma.

piekabju nomaEcorent ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar automašīnu nomu, kā arī piedāvā dažādus papildus pakalpojumus, kas ar to saistīti. Piemēram, lai ceļš nebūtu tik nezināms, jo mājās piemirsusies karte, tiek iedāvāta iespēja iznomāt GPS kartes, vai arī, ja jādodas uz kādu saviesīgu un smalku pieņemšanu, ir iespēja noīrēt limuzīnu ar visu šoferi. Ecorent 8 darbības gadu laikā ir paplašinājis savu piedāvājuma loku līdz vissīkākajai detaļai, turklāt, padomājis arī par tiem, kuriem nav vajadzīgs auto, bet kas nedaudz savādāks, piemēram, piekabe. Jā, ir iespēja iznomāt dažāda veda piekabes, lai kravu pārvadājumi būtu vieglāk īstenojami un nebūtu lieki jālauza galva par to, kā dažādas mantas pārvietot no vienas vietas uz otru, ja automašīnas bagāžniekā vai salonā tām nav vietas.

Kādas piekabes var iznomāt?

Ecorent piedāvājumā ietilpst iespēja iznomāt vienas ass piekabes, divasu piekabes kā arī piekabes ar tentu, kas būs īpaši parocīgas, ja jāpārvadā krava, kas ir salīdzinoši liela tieši augstuma ziņā. Parastās vienu un divu asu piekabes arī ir pieejamas plašā klāstā, turklāt, tās ir iespēja noīrēt kopā ar visu automašīnu, ja Jūsu spēkrata gabarīti neatbilst tiem, kādi ir vajadzīgi, lai spētu piekabi pavilkt un stabili noturēt uz ceļa. Vienas ass piekabes noma diennaktī maksā vien aptuveni 15 eiro, savukārt divu asu piekabe aptuveni 20 eiro. Minimālais nomas laiks, uz kādu ir iespēja iznomāt piekabes, ir viena diennakts, bet maksimālais nomas laiks nav noteikts vispār, bet noteikti var teikt, ka ilgtermiņa noma noteikti ir izdevīgāka.

Kā tas notiek?

Tehnoloģiju laikmets dara savu un bieži vien, lai veiktu dažādus darījumus un nokārtotu nepieciešamās lietas, nav vajadzības iziet no mājām, jo visu ir iespējams paveikt ar dažu klikšķu palīdzību. Arī šoreiz ir līdzīgi. Ecorent piekabju noma ir pieejama rezervācijai gan internetā, gan pa telefonu, gan, protams, ierodoties pie iznomātāja personīgi. Internetā veikta rezervācija tiek apstiprināta teju nekavējoties un noteikti ar Jums sazināsies nomas pārstāvis, lai varētu precizēt visu neieciešamo informāciju un norādītajā laikā un vietā Jūs sagaidīs noīrētais auto vai piekabe, vai pat limuzīns, ja būsiet tādu pasūtījuši nomai.

Atdošana.

Tīri loģiski saprotams, ka piekabju noma sevī ietver tos pašus noteikumus, kādi ir piemērojami auto nomai, proti – iznomāto lietu ir nepieciešams nodot atpakaļ iznomātājam tieši tādā pašā stāvoklī, kādu to saņēma.  Lielākajai daļai cilvēku tas šķiet loģiski un pašsaprotami, bet vienmēr būs kāds, kuram par godu tas ir jāatgādina. Lai piekabe ilgāk kalpotu un tā pārvadāšanas laikā būtu stabila arī iekšpusē, iesakām ieklāt neslīdošu paklāju, kas pasargās arī pārvadājamo kravu no dažādiem bojājumiem.