Gludām un samtainām kājām – efektīva pretcelulīta masāža

pretcelolīta masāžaKāju un gurnu pliķēšana ar medu ir kļuvusi par īstām mocībām, un savai otrajai pusītei ir jāskaidro, kāpēc no vannasistabas skan bļāvieni un uz kājām ir zilumi…

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris un gribas uzvilkt īsākus svārkus, bet apelsīna miziņa redzama pat zem 60 Den zeķēm…

Pēc grūtniecības un dzemdībām gribas ātrāk atgūt formu un samazināt kāju apkārtmēru…

Vairāk negribas tērēt naudu dārgām maskām un staigāt ietītai pārtikas plēvē…

Vēlies pludmalē no draudzenēm dzirdēt: “Vai, cik Tev ir gludas un samtainas kājas! Es arī tādas gribētu…”

Tu pavisam atpazīsi sevi kādā no šīm situācijām. Efektīva pretcelulīta masāža ir tieši tas, kas nepieciešams, lai par to visu vairs nebūtu jāsatraucas.  

 

Kas īsti ir celulīts? 

Celulīts ir zemādas tauku nogulsnējumi, liekais ūdens un toksīni, ko ķermenis nav spējis izvadīt no organisma. Stress, apēstās šokolādes un hormoni no mākslīgi audzēto dzīvnieku gaļas uzkrājas tieši uz gurniem, vēdera un augšstilbiem. Izklausās baisi, vai ne? Jo ilgāk atstāsi celulītu neievērotu, jo grūtāk būs no nelūgtā ciemiņa atbrīvoties.

 

Kā notiek efektīva pretcelulīta masāža? 

Pretcelulīta masāža ir ātrs un vienkāršs veids, kā atbrīvoties no grumbainām kājām. Ar masāžas palīdzību tiek samazināts zemādas tauku slānis, tās laikā tiek aktivizēta asinsrite un limfas plūsma, un katra šūna tiek apgādāta ar skābekli, lai problēmzonas varētu kļūt tvirtākas, elastīgākas un gludākas. Masāžas laikā no ķermeņa tiek izvadīts liekais ūdens, kas veicina tūskas un pietūkuma veidošanos. Izdaloties toksīniem, kas uzkrājušies no ikdienas neveselīgā uztura un stresa, organisms attīrās, uzlabojas pašsajūta, nomierinās nervu sistēma un parādās viegluma sajūta. Pretcelulīta masāža jo īpaši noder, ja ir liekais svars, jo ar tās palīdzību iespējams notievēt.

 

Cik tas maksā? 

Vienas pretcelulīta masāžas cena ir 35 Eur un tā ilgst 60-90 minūtes. Lai sajustu efektu, pietiek jau ar pāris masāžas reizēm, tomēr pilnīgam rezultātam ieteicams iziet 5 reižu masāžas kursu, kā arī to katru gadu atkārtot. Kopā ar pietiekamu izdzertu ūdens daudzumu, veselīgu uzturu un sportiskām aktivitātēm rezultātu noteikti sasniegsi ātrāk un tas būs noturīgāks.

 

Uzticies pretcelulīta masāžas meistariem, izbaudi relaksāciju un reizē atbrīvojies no celulīta. Skaties spogulī ar prieku!