Granulu apkures katli no Commodus.lv

Jau vairākus gadus tirgū savu vietu nostabilizē granulu apkures katli, ko mēdz uzstādīt kā dzīvojamajās mājās, tā arī ražotnēs un citos lielos vai mazos objektos. Granulu katlu kurināšanai tiek izmantotas kokskaidu granulas, kas sadeg bez specifiskas smakas un rada par 90% mazāk CO2 izmešu un ietaupa 50% no apkures izmaksām.  

Priekšrocības, ko sniedz granulu apkures katli:

  • Cenas ziņā izdevīgs kurināmā veids – lai arī koksnes cenas mēdz ievērojami atšķirties, tomēr tā bieži vien ir lētāka nekā citas apkures iespējas.
  • Apkārtējai videi draudzīgi – koksnes kurināmās apkures sistēmas ir videi draudzīgākas, turklāt to tīrīšana ir ērta un vadība vienkārša un saprotama.
  • Zemas oglekļa dioksīda emisijas – lai arī oglekļa dioksīda emisijas rodas ne tikai granulu sadedzināšanas procesā, bet arī šo granulu izejmateriālu audzēšanas, ražošanas un transportēšanas laikā, kopējās emisijas tik un tā ir daudz mazākas nekā no fosilā kurināmā.

COMMODUS – eksperti apkures un kondicionēšanas, kā arī saules paneļu uzstādīšanā Latvijā

Commodus.lv piedāvā iegādāties dažādu zīmolu un to sēriju apkures katlus, OPOP (Čehijas ražojums), NBE RTB (Dānijas ražojums) un GreenEcoTherm katlus. Uzņēmuma piedāvājuma klāstā ir arī lieljaudas industriālie granulu apkures katli, kas paredzēti lielu platību apkurināšanai.

Atkarībā no tā, kur katlu plānots uzstādīt (vai to plānots pielāgot jau esošajai apkures sistēmai vai uzstādīt pilnīgi jaunu apkures sistēmu), iespējams izvēlēties atbilstošo modeli pēc tā jaudas un citiem tehniskajiem parametriem. Atkarībā no parametriem, atšķiras arī katlu cenas.

Visi apkures katli izceļas ar kvalitāti un ilgmūžību, kā arī to ērto kopšanu un lietošanu ikdienā. Atkarībā no modeļa, katlus var ērti vadīt arī attālināti, piemēram, ar interneta palīdzību, ļaujot sekot arī izdegšanas procesam. Tikmēr citi katli var būt aprīkoti ar automātisko tīrīšanu, kas ievērojami atvieglo to kopšanu. Izvēles iespējas ir lielas un katram budžetam piemērotas.

Ja plānojat uzstādīt savā mājā granulu apkures katlu, bet neesat drošs par jūsu dzīvesveidam piemērotāko risinājumu, sazinieties ar kādu no COMMODUS ekspertiem bezmaksas viņu mājas lapā www.commodus.lv, vienkārši aizpildot tur pieejamo konsultācijas formu. Sazināties iespējams arī pa e-pastu info@commodus.lv vai arī zvanot + 371 27088108.

Pareizo iekārtu izvēlē palīdzību var saņemt arī uz vietas kādā no COMMODUS veikaliem Rīgā un Saldū. Uzņēmums piedāvā ne tikai attiecīgo sistēmu iegādi, bet arī to uzstādīšanu un apkalpošanu, kā arī konsultēšanu ar iekārtu apkopi saistītos jautājumos.