pieteikšana kredītam

Hipotekārais kredīts – lielākiem pirkumiem un iecerēm

Regulārie ienākumi parasti jau ir saplānoti konkrētiem mērķiem – dzīvesvietas izmaksām, bērnu izdevumiem, automašīnai, pārtikai un ikdienas precēm.
Gudri plānojot ģimenes budžetu, veidojam arī uzkrājumus, ko var izmantot kādiem lielākiem pirkumiem vai iecerēm. Bet, ja regulārie ienākumi nav pārāk lieli un pamatvajadzību ir daudz, tad iekrājumi viedojas lēnām.

Un nākas ilgi gaidīt, kamēr sakrājam gana lielu naudas summu kādam lielam pirkumam vai sapņa īstenošanai. Šādiem gadījumiem ļoti piemērots ir hipotekārai kredīts. Tā ir iespēja ar izdevīgiem noteikumiem aizņemties naudu savu ieceru īstenosani.

Un pēc tam aizdevumu atmaksāt ar nelieliem ikmēneša maksājumiem. Tādā veidā var plānu īstenot jau pavisam ātri, bet maksāt par tiem pakāpeniski.

“Latvijas Hipotēka” – izdevīgs hipotekārais aizdevums

Nebanku aizdevējs “Latvijas Hipotēka” nodrošina izdevīgu hipotekāro aizdevumu dažādiem sadzīviskiem pirkumiem un citām lielākām vajadzībām. Klientam nav jāsniedz atskaites par to, kādiem tieši mērķiem un pirkumiem viņš kredītu plāno izmantot.

Tas pilnībā ir klienta ziņā. Lai iegūtu šādu hipotekāro kredītu ar labiem nosacījumiem, ir jāiesniedz kredīta pieteikums. To ērti var izdarīt mājaslapā www.latvijashipoteka.lv.

Turpat pieejams arī kredītu kalkulators, kas ļauj gūt priekšstatu par aizdevuma apmēru un ikmēneša maksājumiem. “Latvijas Hipotēkas” kredītspeciālisti pieteikumus izskata jau vienas vai divu darba dienu laikā un sniedz klientam atbildi, par pieņemto lēmumu.

Kritēriji kredīta saņemšanai

“Latvijas Hipotēka” ļoti atbildīgi izturas pret klientu finansiālo labklājību, tāpēc rūpīgi izvērtē katra klienta maksātspēju, kredītvēsturi un atbilstību citiem kritējiem.

Lai izvērtētu visu informāciju, aizdevējs var lūgt klientam iesniegt attiecīgos dokumentus, kas apliecina klienta uzticamību un maksātspēju. Tomēr pats galvenais kritērijs, lai klients varētu pieteikties izdevīgam hipotekārājam kredītam no “Latvijas Hipotēkas” – nekustamā īpašuma ķīla.

Kredīta saņēmājam īpašumā ir jābūt zemei, mājai vai dzīvoklim bez apgrūtinājumiem, ko izmantot par kredīta ķīlu.

“Latvijas Hipotēkas” piedāvājums

Nebanku aizdevējs “Latvijas Hipotēka” finansē aizdevumu pat 75% apmērā no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 10 gadi. Klients var izvēlēties sev ērtāko aizdevuma termiņu, lai iegūtu atbilstošāko ikmēneša maksājuma summu, kas droši iekļaujama regulārajos izdevumos. Ikmēneša maksājumi jāizvēlas apdomīgi, lai nerastos grūtības tos laikus veikt.

“Latvijas Hipotēka” meklē individuālu risinājumu ikvienam klientam, un viņa finansiālajai situācijai. Lai atrastu izdevīgāko aizdevuma risinājumu, mēdz pat izmantot savu partneru pakalpojumus, lai klients iegūtu kredītu ar izdevīgu procentu likmi un līguma nosacījumiem.

Kreditēti tiek klienti visā Latvijā, arī reģionos. Tāpēc savus dzīves apstākļus un ieceres ar “Latvijas Hipotēkas” atbalstu var īstenot ikviens.

Ceļojums, jaunas mēbeles, automašīnas remonts, jauns dators  – tās ir tikai dažas no vajadzībām, kas var rasties ikvienam. Un tās īstenot jau tagad palīdzēs hipotekārais kredīts.