svešvaloda

Iemācies svešvalodu ar Ergo Education

Svešvalodu prasmes ir tā lieta, kas cilvēkam noder visdažādākajās dzīves jomās – izglītības iegūšanā, karjeras veidošanā, ceļojot, veidojot komunikāciju un arī biznesā.

Katra valoda, ko jūs pārvaldāt ir liela bagātība. Tomēr šādas prasmes nevar iegūt vienā dienā, tam ir vajadzīga apņēmība, laiks un arī efektīvākās apmācības metodes.

Veiksmīgi apgūt svešvalodu jums var palīdzēt izglītības aģentūra http://ergoeducation.com , kas izveidojusi plašu sadarbības tīklu ar daudziem valodu centriem, skolām un nometnēm ārzemēs. Tajās gan skolēni, gan jaunieši varēs īsākā laikā un daudz efektīvāk uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Kāpēc valodu apmācība ārzemēs ir efektīva?

Daudzi pētījumi pierāda, ka valodu apgūšanato dabisko runātāju vidū ir visefektīvākā, jo tad ir minimāls dzimtās valodas atbalsts. Šāda apmācība ievērojami saīsina apmācības laikuun ļauj uzreiz dabiskā vidē arī nostiprināt iegūtās zināšanas.

Ja dodaties uz valodu apmācībām ārzemēs, tad koncentrēšanās mācībām ir daudz lielāka. Jūs no nodarbībām nenovērš sadzīves un darba problēmas, visu savu laiku jūs mērķtiecīgi veltāt zināšanu iegūšanai un nostiprināšanai.

Valodu apmācība ārzemēs ir noderīgas tiem jauniešiem, kas jau domā pa kvalitatīvas augstākās izglītības iegūšanu.

Valodu skolas un centri

ieltsIzglītības aģentūra http://ergoeducation.com sadarbojas ar daudzām valodu skolām un mācību centriem ārzemēs, kas nodrošina šo efektīvo valodu apmācību.

Daudzi jaunieši šādā veidā intensīvi gatavojas studijām ārzemēs, jo tur ir augstas prasības angļu valodas zināšanām. Parasti jauniešiem ir jānokārto starptautiskais IELTS angļu valodas eksāmens. Bet tam ir specifiskas prasības, tāpēc ar skolas angļu valodas programmu var nepietikt.

Ar Ergo Education starpniecību jauniešiem ir pieejami IELTS sagatavošanās kursi vairākās ārzemju valodu skolās. Šie IELTS sagatavošanās kursiļaus īsā laika posmā iegūt tieši tās zināšanas, kas ļaus teicami nokārtot vajadzīgo eksāmenu. Kursus vada pasniedzēji, kuri ļoti labi zina, kādas ir prasības eksāmenā.

Nometnes bērniem

Skolas vecuma bērni var uzlabot savas svešvalodu zināšanas kādā no valodu nometnēm bērniem. Tās pieejamas gan vasarā, gan ziemā. Skolēni var izvēlēties gan nometnes laiku, gan ilgumu.

Nometnē ir paredzētas ne tikai valodu nodarbības, bet arī dažādas citas aktivitātes, kas ļauj apgūt kādu jaunu hobiju vai nodarbošanos. Skolēniem parasti ļoti patīk šīs nometnes, jo tajās viņi iegūst jaunus draugus, izklaidējas, iepazīst kādu valsti, jo  nometnes laikā ir paredzētas arī ekskursijas.

Vecāki saviem bērniem izvēlas valodu nometnes, lai īsā laikā ievērojami uzlabotu viņu svešvalodu zināšanas. Daudzas ģimenes arī skolot savas atvases izvēlas ārzemēs, tāpēc ir svarīgi, lai valodu zināšanu līmenis būtu pietiekams.

Valodu prasmes veiksmīgai izglītībai un karjerai

angļu valoda Ja dzīvei ir lieli mērķi un ambīcijas, tad svešvalodu zināšas būs neizstājamas ceļā uz panākumiem. Valodu apmācība ārzemēs var būt svarīgs solis uz zināšanām, pārliecību par savām spējām, starptautiskas izglītības un pat karjeras iegūšanu.

Par visām plašajām iespējām apgūt valodas ārzemēs jūs varat uzzināt izglītības aģentūrā Ergo Education. Aģentūra palīdzēs izvēlēties labāko vietu, pieteikties apmācībai un arī parūpēsies par ceļojumu uz izvēlēto valsti.