Ierāmēšana domāta arī apģērbam

Daudziem šķiet, ka ierāmēt var tikai gleznas un foto, tomēr šobrīd to var izdarīt ar jebkuru priekšmetu. Rāmī iespējams ievietot arī kanvas gleznas, tikai jāatrod īstais veids. Reāli ierāmēšana paaugstina darba sākotnējo vērtību, tādēļ kanvas nekādā gadījumā nezaudēs savu labo kvalitāti.

Turpretim foto glezna būs ne tikai ļoti personisks un dārgs akcents Tavā mājoklī, bet noderēs arī kā dāvana otram. Gleznu ierāmēšana ir ļoti rūpīgs un smalks uzdevums, jo visiem darbiem ir jāpielāgo labākā rāmja krāsa, dizains un daudz kas cits. Pats galvenais jau ir iznākums, jo jebkurš ierāmētais darbs būs krietni īpašāks un tas vēl labāk tiks pasargāts.

Paspartū papildinās mākslas darbu

Visi ierāmēšanas darbi ir rūpīgi jāizplāno, lai apzinātos, kāda stila rāmi un arī stiklu labāk izvēlēties. Speciālisti bieži mēdz izmantot arī neatkārtojamo paspartū kartonu, kas sortimentā pieejams dažādos toņos, turklāt ar visai atšķirīgām virsmām. Saprotot to, ka ir pieejami aptuveni 200 kartona veidi, ir iespēja izveidot vēlamo efektu jebkuram darbam. Tiešām pareiza paspartū izvēle un vairāku variantu kombinēšana uzreiz spēj izmainīt iegūto noskaņu, tādēļ tas jādara ļoti rūpīgi. Tikpat svarīgi ir katra izvēlētie darba rāmji, jo to īpašajai formai un gaumīgajiem dekoriem ir jāpalīdz radīt nepieciešamo efektu.

Katram foto oriģināls rāmis

Piedāvājumā ir aptuveni 1200 dažādu dizainu foto rāmji, tāpēc ikviens var izvēlēties kādu iepriekš neredzētu dizainu. Daudzie foto rāmīši veidoti no dažādiem materiāliem – koka, plastikāta un metāla, tāpat ir iespējamas vairākas formas. Visi bilžu rāmji jāpielāgo noteiktajam mākslas darbam, jo ir pieejami neskaitāmi izmēri, būtiski atšķiras arī to kopējais svars utt. Gleznu rāmji ir mazliet biezāki un pat rotāti ar ornamentiem, tāpēc tie arī paši par sevi ir tiešām lielisks telpas akcents. Absolūti visi gleznu rāmji tiek gatavoti pēc klienta pasūtījuma, tāpēc cenas ir iespējams noteikt katram atsevišķi.