kredits

Ikmēneša izdevumi šķiet pārāk lieli? Ietaupi, veicot kredītu apvienošanu!

 

Katru mēnesi ģimenei ir jārēķinās ar zināmiem regulārajiem izdevumiem, kas nav atliekami. Tie ir saistīti ar mājokli, apkuri, elektrību, bērnu skolas izdevumiem, transporta izdevumiem un dažādiem rēķiniem, kas pienāk. Tie ir jāapmaksā katru mēnesi. Pēc šo izdevumu apmaksas redzam, cik daudz naudas paliek pārējiem izdevumiem.

kreditsPie šiem regulārajiem izdevumiem jāskaita arī kredītmaksājumi, ja esat izvēlējušies izmantot kādus ilgtemiņa vai ātros aizdevumus. Kredītmaksājumi jāveic noteiktos datumos, citādi aizdevējs var piemērot soda procentus. Ne vienmēr ilgtermiņā mūsu ienākumi ir gana lieli, lai brīvi segtu visus regulāros izdevumus.

Liela daļa iedzīvotāju atduras pret problēmu, ka ikmēneša izdevumi paņēm visus ienākumus, nemaz neatstājot līdzekļus kādiem ieplānotiem pirkumiem, iekrājumu veidošanai vai atpūtai. Šāda situācija cilvēkos rada spriedzi, jo viņiem ir sajūta, ka strādā tikai tāpēc, lai nomaksātu rēķinus, bet viņi negūst nekādu prieku – nevar aiziet iepirkties, aizbraukt kaut nelielā ceļojumā, jo tam nepietiek naudas.

Tādā gadījumā ir jādomā, kā optimizēt savus izdevumus, vabūt no kādām izmaksām ir iespējams atteikties, varbūt tās ir nelietderīgas. Jāpārliecinās, vai jūs gadījumānemaksājat abonēšanas maksu par pilnu televīzijas komplektu, lai gan skatāties tikai dažus kanālus.

Varbūt joprojām maksājat par sporta kluba apmeklēšanu, lai gan aizņemtības dēļ neesat tajā bijis jau vairākus mēnešus? Un pavisam iespējams, ka jūs par savām kredītsaistībām arī maksājat daudz vairāk, kā varētu maksāt tad, ja veiktu kredītu apvienošanu.

Kas ir kredītu apvienošana?

Kredītu apvienošana ir finanšu pakalpojums, kas ļauj pārtraukt un atmaksāt esošās kredītsaistības, tā vietā saņemot vienu jaunu aizdevumu ar citiem aizdevuma nosacījumiem, procentu likmi un atmaksas termiņu.

Lai veiktu kredītu apvienošanu, jums jāatrod aizdevējs, kurš piedāvā šādu pakalpojumu un ir gatavs jums to nodrošināt. Jums ir jāiesniedz kredītu apvienošanas pieteikums, ko potenciālais kreditētājs izskatīs un izvērtēs.

Jums būs jāiesniedz detalizēta informācja par kredītiem, ko vēlaties apvienot. Kreditori parasti apvieno dažāda veida kredītus – hipotekāros, līzinga, patēriņa kredītu un arī ātros kredītus.

Ko iegūstat, apvienojot kredītus?

Kredītu apvienošana var jums sniegt vairākus nozīmīgus ieguvums. Un viens no galvenajiem ir samazināti ikmēneša izdevumi par kredītsaistībām. Pēc kredītu apvienošanas jums būs jāveic tikai viens ikmēneša maksājums, kas būs daudz mazāks nekā iepriekšējā summa par visiem apvienotajiem kredītiem.

Ja jums izdodas izvēlēties īsto kredītu apvienotāju, tad arī varat tikt pie ļoti labas aizdevuma procentu likmes. Tas nozīmē, ka samazināsies kopējā aizdevuma summa, ja salīdzina to ar iepriekšējo summu par visiem aizdevumiem. It īpaši, ja apvienojat ātros kredītus, kuriem ir bijusi ļoti augsta procentu likme.

Protams, ka ērtāk būs arī tas, ka katru mēnesi būs jāatcerās tikai viens maksājums. Kredītu apvienošana ir ērts un gudrs veids, kā samazināt ikmēneša izdevumus par kredītsaistībām.

Kāpēc izvēlēties „Latvijas Hipotēku”?

Viens no klientu iecienītiem kredītu apvienošanas uzņēmumiem ir nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka”. Tam par iemeslu ir vairāki faktori. Viens no tiem ir zemās un individuāli pielāgotās aizdevuma likmes – pat no 2,5 %. Aizdevuma termiņš ir līdz 10 gadiem, bet kredīta summa var sasniegt 75 % no ķīlas tirgus vērtības.

„Latvijas Hipotēka” par savu aizdevumu ķīlu izmanto klienta nekustamo īpašumu –zemi, dzīvokli, māju. Esošie klienti novērtē „Latvijas Hipotēkas” ātro pieteikumu izskatīšanas procedūru, operatīvo naudas izsniegšanu, individuālo attieksmi un vairāku pielāgotu risinājumu piedāvāšanu klientam, kas nonācis finanšu grūtībās.

„Latvijas Hipotēka” citu aizdevēju vidū izceļas arī ar to, ka vienlīdz aktīvi atbalsta klientus visā Latvijā, jo viens no galvenajiem aizdevēja mērķiem ir iedzīvotāju labklājības uzlabošana. Kredītu apvienošana un ikmēneša izdevumu samazināšana ir viens no veidiem, kā to panākt.