InCREDIT GROUP- kredīti visām prasībām

increditSituācijas, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, mēdz būt visdažādākās – dažreiz mazliet pietrūkst līdz algai, citreiz iecerēts īstenot lielākus plānus. Bet, kur ņemt vajadzīgo summu, kad tā patiešām nepieciešama?

Viena no iespējām ir paļauties uz iekrātajiem līdzekļiem, protams, ja tādu vispār ir. Tomēr reizēm jāmeklē citi risinājumi, un viens no tādiem ir kredīts.

Šobrīd internetā pieejami visdažādākie aizdevumu veidi, lai katrs varētu izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu.

Viens no aizdevējiem, kura piedāvājumu vērts apsvērt, kad nepieciešams kredīts, ir InCREDIT GROUP. Apzinoties dažādās situācijas, kad aizdevums var noderēt, aizdevējs izstrādājis daudzveidīgu kredītu klāstu.

Vairāki naudas kredītu veidi

Kredītņēmēju ērtībām pieejami vairāki kredītu veidi, piemēram, standarta naudas kredīts, PRIMA kredīts, ONLINE naudas kredīts, kā arī kredītlīnija.

Kredīts pieejams līdz pat 5000 eiro apmērā ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Ja vajadzīgā summa nepārsniedz 1500 eiro, kredītam vari pieteikties internetā. Bet, ja nepieciešamais aizdevums ir lielāks, to noformēt var kādā no InCREDIT GROUP kreditēšanas centriem visā Latvijā.

Preču un pakalpojumu kredīts

Ja vēlies veikt kādu pirkumu vai izmantot pakalpojumu, bet finanšu tam mazliet pietrūkst, par risinājumu var kļūt preču un pakalpojumu kredīts. Tas paredzēts pirkumiem no 70 līdz 5000 eiro apmērā. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

Kredīts auto iegādei

InCREDIT GROUP var kļūt par atbildi arī tad, ja iecerēta auto iegāde. Kredīts pieejams no 1501 līdz 25000 eiro, maksimālais atmaksas termiņš – 72 mēneši. Atšķirībā no dažādu līzinga kompāniju nosacījumiem, InCREDIT GROUP noteikumi paredz – automašīna uzreiz tiek noformēta uz kredītņēmēja vārda. Būtiska kredīta priekšrocība – tīkamo automašīnu var izvēlēties 30 dienu laikā pēc kredīta saņemšanas. Ja auto kredīts nepieciešams līdz 8000 eiro, tam nav vajadzīga komercķīla. Arī KASKO apdrošināšana šādā gadījumā nav obligāta prasība. Taču, ja vajadzīgā summa ir lielāka par 8001 eiro, noformējot kredītu, tiks reģistrēta komercķīla. Arī KASKO apdrošināšana jānoformē obligāti.

Kā noformēt kredītu?

Atkarībā no kredīta tipa, tam pieteikties var tuvākajā InCREDIT GROUP kreditēšanas centrā vai tiešsaistē – aizdevēja mājaslapā. Izvēlies sev piemērotāko risinājumu un iepazīsties ar visiem kredīta nosacījumiem www.incredit.lv.

Lai pieteiktos aizdevumam, jāatbilst vairākām prasībām:

 Jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 70 gadiem;

  • Jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi;
  • Jābūt ar pietiekamu ienākumu līmeni, lai spētu atmaksāt aizdevumu

Ja vajadzīgs kredīts, ieskaties InCREDIT GROUP piedāvājumos, taču ņem vērā – aizdevuma noformēšana ir atbildīgs lēmums. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs, ka spēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.