Riepu maiņa - Oranž Garaž

Īstā autoservisa meklējumos

Lai cik rūpīgi automobilis netiktu kopts vai arī cik uzmanīgi ar to nebūtu braukts, vienmēr pastāv risks, ka tam atgadīsies kāda tehniska ķibele, ko atrisināt spēs tikai prasmīgs meistars. Tāpat autoservisa pakalpojumi nepieciešami arī gluži ikdienišķiem apkopes darbiem – eļļas maiņai, riepu montāžai un citiem. Lai tu vienmēr būtu drošs, ka tavs auto ir drošās rokās un pakalpojumu kvalitāte tevi nepievils, ir svarīgi atrast profesionālu un uzticamu autoservisu.

Kad pienāk laiks vasaras riepām

Latvijas likumdošana nosaka, ka, iestājoties pavasarim, proti, pirmajam martam, automašīnām jānomaina riepas – ziemas riepas jāaizstāj ar vasaras riepām, kas nodrošina laikapstākļiem piemērotu saķeri ar segumu, zemāku pretestību un ērtāku braukšanu. Turklāt šāda veida riepas ieteicams izmantot pat ātrāk gadījumā, ja āra temperatūra pārsniedz plus septiņus grādus pēc Celsija.

Arī es pagājušajā pavasarī vēlējos laikus parūpēties gan par automobili, gan savu komfortu un drošību, tāpēc devos uz tuvējo autoservisu, lai iegādātos jaunas riepas un turpat veiktu arī riepu montāžu. Iepriekš šajā servisā nebiju bijusi un arī nekādas atsauksmes netiku dzirdējusi, tomēr pakalpojuma sniedzējs atradās pavisam netālu un biju pārliecināta, ka šāda uzdevuma veikšana jau nu gan būs pa spēkam katram.

Autoservisā mani uzņēma nelaipni. Šķita, ka esmu iztraucējusi kādu darbiniekiem vien zināmu pasākumu un smagi apgrūtinājusi viņus ar savu ierašanos un prasībām. Pēc pārdesmit minūšu ilgas gaidīšanas pie manis beidzot iznāca meistars, kurš mani klusēdams uzklausīja un tad strauji pagriezās, lai dotos uz durvīm telpas tālākajā galā. Neizpratnē viņam sekoju, un izrādījās, ka tur atrodas servisa riepu sortiments. Kopā ar meistaru izvēlējos savai automašīnai piemērotas riepas un iekārtojos servisa priekštelpā, lai gaidītu, kad montāža būs paveikta.

Pēc kāda laika mani sāka mākt garlaicība – priekštelpā nebija itin neviena preses izdevuma, ar ko pakavēt laiku, un viedtālruņa iespējas arīdzan bija izsmeltas. Nolēmu palūkoties, kā meistariem veicas ar auto riepu montāžu. Liels bija mans pārsteigums, kad pamanīju, ka riepas, kas nu rotāja manu spēkratu, nebūt nebija tās, ko vēl pavisam nesen biju izvēlējusies! Šīs izskatījās ne tikai mazāk kvalitatīvas, bet arī jau lietotas. Kad aizrādīju par to meistaram, viņš tikai atrūca, ka laikam kaut ko sajaucis. Bija skaidrs, ka attapīgie meistari bija nolēmuši izmantot manu nezināšanu, lai gūtu papildu peļņu.

Sašutusi paziņoju, ka šādā iestādē pakalpojumu saņemt nevēlos, un devos no autoservisa prom.

Autoserviss, kuram var uzticēties

Tomēr mana vajadzība pēc riepu montāžas vēl joprojām bija aktuāla. Nolēmu, ka šoreiz man jāveic rūpīgāka izpēte un jāizvēlas serviss, par kura sniegto pakalpojumu kvalitāti varu būt droša. Izpētot atsauksmes internetā un aptaujājot draugus un paziņas, kam piederēja personiskais auto, mani meklējumi apstājās pie Oranz Garaz. Mani iepriecināja, ka šis serviss darbojas visu diennakti, sola īpaši profesionālu darbu, kā arī nodrošina paveiktajam garantiju. Turklāt visu pakalpojumu cenas un iespējamās papildu izmaksas bija ērti aplūkojamas internetā – tā man jau uzreiz bija skaidrs, ar kādu samaksu rēķināties un kas tieši ietilpst piedāvājumā. Šajā gadījumā papildus riepu montāžai serviss veica arī riepu balansēšanu, un cenā bija iekļauti atsvariņi.

Attieksme šajā autoservisā bija pilnīgi atšķirīga. Mani laipni sagaidīja, uzmanīgi uzklausīja un ierādīja ērtu vietu, kur uzgaidīt, kad darbi tiks paveikti. Meistari informēja mani par procesu, atbildēja uz maniem jautājumiem un sniedza vērtīgas konsultācijas, kas man noteikti noderēs turpmāk.

Pēc šīs veiksmīgās pieredzes nolēmu, ka kļūšu par servisa pastāvīgo klienti un iegādājos karti, kas to apliecina, ļaujot man turpmāk saņemt atlaides. Mani meklējumi apliecina, ka ar īsto servisu ir tāpat kā ar frizieri vai zobuārstu – nākas veltīt laiku, lai atrastu meistaru, kam var uzticēties.