personīgās fianses

Izmanto izdevību – pārkreditē aizdevumu

Lielāki aizdevumi, ko noformēja uz ilgu termiņu, pēc zināma laika var vairs nešķist tik izdevīgi, kā tajā brīdī, kad tos noformējām. Tāpēc ir gudri vienmēr būt modriem un redzēt, vai kāds kreditētājs nepiedāvā izdevīgākas procentu likmes aizdevumu pārkreditācijai. Ja jūsu parādsaistības ir lielas, tad to pārkreditācija ar zemāku procentu likmi var ļaut ievērojami samazināt kopējo parāda summu un iegūt citu aizdevuma līgumu – ar zemāku ikmēneša maksājumu un izdevīgākiem nosacījumiem.

Esi vērīgs – rēķini līdzi

personīgās fiansesJebkurš parāds liek būt uzmanīgiem un rūpīgi sekot līdzi situācijai. Ja jūs neapmierina sadarbība ar esošo aizdevēju, viņa līguma nosacījumi šķiet neelastīgi, un viņš nevēlas izrādīt pretimnākšanu, tad jums ir tiesības pārkreditēt savu parādu pie cita aizdevēja, kurš, jūsuprāt, var piedāvāt jums labvēlīgāku situāciju. Tomēr šajā brīdī klientam ir jābūt uzmanīgam, jo jāpārliecinās, ka pārkreditācija viņam tiešām būs finansiāli izdevīga.

Jārēķina ieguvums ne tikai no jaunās procentu likmes, bet jāpieskaita arī izdevumi, ko radīs pats pārkreditācijas process. Ja kopējā bilance joprojām ir jums par labu, tad varat sākt sadarboties ar jauno aizdevēju un uzsākt pārkreditāciju. Pārkreditācijas procesā tiks sagatavots trīspusējs līgums starp klientu, viņa esošo un jauno aizdevēju. Jaunais aizdevējs pēc līguma noslēgšanas apmaksās klienta kredīta summu, kāda tā ir dotajā brīdī, un izsniegs jaunu aizdevumu par šādu summu, bet tikai ar citu, izdevīgāku procentu likmi, ļaujot klientam uzlabot savu finansiālo situāciju un stabilitāti. Pārkreditācijai noteikti meklējiet uzticamu aizdevēju ar labu reputāciju, kas var piedāvāt izdevīgu procentu likmi.

Ko iegūsiet no pārkreditācijas?

pārkreditācijaJa izlemsiet pārkreditēt savu aizdevumu, un izdarīsiet to ar izdevīgiem nosacījumiem, tad iegūsiet vairākus labumus. Viens no tiem būs samazināta kopējā parāda summa, ko panāks samazinātā procentu likme. Jo lielāks kredīts, jo lielāks būs ietaupījums un pozitīvais efekts uz jūsu kredītsituāciju. Pēc pārkreditācijas parasti klientam ir arī samazināts ikmēneša maksājums.

Tas ļauj samazināt izdevumu apjomu un realizēt kādas citas vērtīgas ieceres. Ja pārkreditāciju veic uzņēmums, tad samazināti maksājumi un procentu likme var ievērojami uzlabot biznesa konkurētspēju, apgrozāmo līdzekļu daudzumu, dodot iespēju uzņēmumam ātrāk un veiksmīgāk attīstīties. Ar pārkreditācijas palīdzību varat atbrīvoties no saistībām ar kredītdevēju, kas vairs neizprot jūsu intereses un vajadzības. Kreditēšanas tirgū valda brīva konkurence, kas ļauj klientiem izvēlēties savu pakalpojuma sniedzēju. Ja tas jūs neapmierina, meklējiet izdevīgāku piedāvājumu un pārkreditējiet savu aizdevumu.

Saņemiet papildus aizdevumu

Pārkreditācija ir ērta arī vēl tāpēc, ka lielākā daļa kreditētāju procesa gaitā piedāvā pieteikties papildus aizdevuma summai. To bieži vien izmanto tieši uzņēmumi, kam nepieciešami brīvi naudas līdzekļi, ko ieguldīt attīstībā, iekārtu iegādē, ražošanas paplašināšanā. Papildus naudas summu varat izmantot sev svarīgiem mērķiem. Tā tiks pieskaitīta kopējam aizdevumam un pārskaitīta uz klienta kontu. Pārkreditācija būs izdevīgs lēmums ne tikai uzņēmējiem, bet arī privātpersonām. Meklējiet izdevīgu piedāvājumu un izmantojiet situāciju, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli, kredītsaistības un palielinātu attīstības iespējas. Pārkreditācija būs gudrs lēmums.