Izvēlies Samsung telefonu

telefoniBez viedtālruņa jūtos kā bez rokām! Izgāji no mājas bez telefona kabatā – atgriezies, bet tur 10 neatbildēti zvani, pāris sms un daži epasti. Bet tu pats nokavējis jau veselu pasākumu virkni. Tiesa, laiku pa laikam steidzīgajā ikdienā tieši vajag “aizmirst” telefonu mājās – jo īpaši, ja dodamies brīvdienās. Bet, tā kā telefonā nu iebūvēta navigācija, internets, aplikācijas, epasts, lai darbs var sasniegt mūs un mēs darbu – telefonu mājās vairs neviens apzināti “aizmirst” pat nevar, arī ja vēlas. Pēc tam padarāmo darbu un sazvanāmo cilvēku saraksts būs tik garš, ka nezināsim no kuras puses ķerties klāt. Turklāt – ja nu brīvdienu laikā gadās kāda ķibele – kas gan labāk spēs atrisināt situācija, ja ne mobilā telefona palīdzība – pāris zvani, vajadzīgās informācijas uzmeklēšana internetā un viss kārtībā.

Tāpēc mūsu ikdienas “pavadonim”- mobilajam telefonam jābūt uzticamam un izturīgam (dažādās jomās). Piemēram – viens no būtiskākajiem kritērijiem telefonam – baterijas “dzīves” ilgums bez uzlādes. Modeļu daudz, ražotāju daudz, izvēļu arī, bet kā lai izvēlas sev telefonu, kam baterija bez uzlādes izturētu vismaz pāris dienu? Ja nav laika lādēt telefonu, vai arī nav kur uzlādēt (ja vien līdzi nenēsājam PowerBank ierīcīti), izvēlamies Samsung telefonu modeļus.

Lai gan lielākoties viedtālruņu akumulatori nespēj iet līdzi aplikāciju un citu tehnoloģiju attīstības solim, Samsung ir atradis reju vislabāko risinājumu. Ātrās uzlādes līderi ir Samsung telefoni, kas spēj no nulles baterijas līmeņa līdz trešdaļu pilnai baterijai uzlādēt vien 15 minūtēs. Ja aktīvi neizmantojam aplikācijas, internetu un sociālos tīklus, Samsung telefons ar pareizi sakārtoties uzstādījumiem var “nodzīvot” neizlādējot akumulatoru pat 2-3 dienas. Un apstākļos, kur būtiskākais ir kādu sazvanīt ārkārtas situācijās, šāda opcijas ir ļoti praktiska.

Tiesa, kā jebkurš jaunais viedtālrunis, ar Samsung dažādās aplikācijas un lejuplādētās programmas pamazām vien “izsūc” bateriju, arī tad, kad neko nedarām. Tomēr iespējams uzstādīt viedtālrunī dažādas enerģijas taupošas funkcijas, kas ļaus baterijai dzīvot ilgāk.

Visātrākais veids, kā “nogalināt” jebkura telefona bateriju – izmantot to nepārtraukti. Ja ikdienā aktīvi spēlējam spēles, izmantojam aplikācijas, sociālos tīklus, zvanām, sarunājamies skype vai izmantojam navigācijas opciju – loģiski, telefona baterija nosēdīsies ātri, kas prasīs to uzlādēt. Ja uzlādējam telefonu vairākas reizes dienā, ilgāku laika posmu, jebkuras ierīces baterija vairs nebūs tik izturīga, kā sākumā – tikko nopirktai ierīcei.