Jauna auto iegādei vairs nav jākrāj 10 gadus!

patēriņa kredīts bez ķīlasLaiku pa laikam sanāk atminēties vectēvu stāstus par to, cik grūti kādreiz bija tikt pie sava auto – cik liels deficīts tas bija, cik ilgi bija jākrāj, jāstrādā un jāpūlas, lai sasniegtu šo ilgi kāroto mērķi – tiktu pie sava auto! Turklāt izvēle arī nebija pārāk liela kā mūsdienās, kur auto marku un modeļu izvēle ir ļoti plaša.

Auto iegādei vairs patiešām nav jākrāj ilgi – arī tas pats patēriņa kredīts bez ķīlas ir viena no iespējām, kā tikt pie kārotā auto. Kredīti gan jāņem piesardzīgi un apdomīgi, zinot, ka finanšu situācija var mainīties – darbs, atalgojums, citi maksājumi.

Ne visi izvēlas dārgus un modernus jaunāko modeļu auto. Savukārt normālu, pēdējo desmit piecpadsmit gadu jaunu auto – jā, iegādāties var, turklāt liela daļa iedzīvotāju joprojām izvēlas tieši nedaudz vecākus auto, paļaujoties uz to, ka gan cenas, gan remonta izdevumu ziņā šis auto būs nedaudz izdevīgāks, nekā pēdējo gadu auto. Lai nu kā – katrs auto vadītājs un zinātājs izvēlēsies sev piemērotāko un atbilstošāko auto un katram būs savs viedoklis, zināšanas un vēlmes par to, kādu iegādāties.

Tomēr, lai kādu auto pircējs neizvēlētos, summa no kuras par auto nāksies šķirties, ne vienmēr būs uzreiz kabatā atrodama. Lai gan šķietami vecāka gada gājuma auto nav tik dārgi un vidējam pircējam ir vieglāk sasniedzami, arī pāris tūkstoši eiro reti kuram stāv uzkrājumu kontā vai mājās “zeķē”. Tāpēc iekrāt nākas, atliekt kādus pirkumus, strādājot vairāk, meklējot papildus darbu.

Tiesa, transportlīdzeklis vairs nav deficīts un skatoties uz automašīnām uz ceļiem vai arī pēc statistikas, šķiet, bieži vien vienā ģimenē ir vairāki auto, jo citādi nav iespējams normāli veidot ikdienas darbus – kam bērni jāved uz skolu vai bērnudārzu, kam uz darbu jābrauc tālāk, vēl braucieni uz laukiem un tā tālāk.

Protams, katrs meklē savus risinājumus, lai tiktu pie auto – arī otrā auto ģimenē, ja nepieciešams, un daudzi izvēlas kredītu, kā ātrāko veidu, kā pie šī mērķa tikt. Tomēr pati būtība ir auto izvēlē, jo, lai gan priekš auto vairs nav jākrāj dekādi, tomēr arī izvēlēties vecāko auto placī un pēc tam ieguldīt tajā divreiz no tā cenas remontos, nav izdevīgi nevienam pircējam.