Jauna televizora iegāde – interneta veikalā brivi.lv

Daudziem varētu šķist, ka televizors mūsdienās vairs nav īpaši svarīgs mājas aprīkojums, jo ir taču portatīvie datori, planšetdatori, viedtelefoni – tajos visos var noskatīties gandrīz visu, ko rāda pa televizoru. Tomēr mēs laikam esam vecmodīgi, jo mums ar vīru filmas, koncertus un izglītojošos raidījumus tomēr patīk skatīties televizora ekrānā, kad esam ērti atlaidušies uz dīvāna un sagādājuši uzkodas. Bieži vien tas vakaros ir mūsu mirklis divatā, kad atpūšamies no darbiem, bērnu kņadas. Un visas pārraides un filmas mums patīk skatīties uz lielāka ekrāna, kāds ir datoram, tāpēc televizors mums tomēr ir nepieciešams elements viesistabā. Jau vairākus gadus lietojām televizoru, kas bija vēl pirkts laikā, kad nebijām precējušies, pelnījām mazāk. Toreiz pirkām tādu, kā varējām atļauties. Tomēr savas funkcijas tas pildīja labi. Bet pēdējos gados, redzot tehnoloģiju un arī televizoru attīstības tendences, sapratām, ka varam no televizora sagaidīt daudz vairāk, būtībā tas ir kļvis par daudzfunkcionālu multimediju ierīci.

Tad arī nolēmām, ka ir laiks iegādāties tādu televizoru, kas atbalstītu visas modernākās tehniskās iespējas.

Mūsdienīga televizora meklējumos

televizora meklējumos ar brivi.lvVīrs bija uzņēmies izpētīt šī brīža piedāvājumu un izvēlēties labāko variantu televizora modelim, ko iegādāties. Pirmajā vakarā pēc vairāku stundu klejojumiem pa interneta dzīlēm un pētot dažādu modeļu tehniskos parametrus un plašās iespējas, ko tie piedāvā, paziņoja, ka izvēle nebūs viegla, jo labu modeļu ir daudz un arī cenu amplitūda ir gana plaša.  Bijām arī aizbraukuši uz dažiem veikaliem, bet sapratām, ka tas nav labs risinājums, jo tur bija pieejami tikai daži modeļi, kas nebija salīdzināms ar to klāstu, ko piedāvāja interneta veikali. Interneta veikalu, kas piedāvā iegādāties jaunākās paaudzes televizorus, ir ļoti daudz, tāpēc arī šajā ziņā izvēle nemaz nebija tik viegla. Meklējumus atviegloja tas, ka beidzot atradām to televizora modeli, kas atbilda mūsu prasībām un atradās tajā cenu kategorijā, ko varējām atļauties un bijām plānojuši ieguldīt šajā pirkumā. Tālāk mūsu meklējumus atviegloja cenu salīdzināšanas portāls, kas jau piedāvāja konkrētus pārdevējus interneta vidē. Atlika izvēlēties uzticamu pārdevēju, kas piedāvā mūsu interesējošo modeli par labāko cenu un ir gatavs to piegādāt līdz mūsu mājas durvīm.

Interneta veikals brivi.lvinterneta veikala brivi.lv logo

Viens no veikaliem, pie kura mūs aizveda cenu salīdzināšanas rīks internetā, bija interneta veikals brivi.lv. Tajā mūsu noskatītais televizora modelis bija pieejams par labu cenu. Arī piegāde līdz mājām tik nodrošināta dažu dienu laikā. Tā arī palikām pie varianta, ka pasūtījumu veiksim interneta veikalā brivi.lv. Plānojām to darīt pēc nedēļas, kad abiem būs izmaksātas algas. Tajā dienā, kad plānojām veikt pasūtījumu un iegājām interneta veikalā brivi.lv, mūs pārsteidza fakts, ka šim televzora modelim ir samazināta cena par vairākiem desmitiem eiro. Bijām pamanījuši, ka interneta veikals brivi.lv visu laiku kādām precēm samazina cenas un piedāvā īpaši izdevīgas akcijas, bet neienāca prātā, ka varētu tik ļoti paveikties un šī akcija sagadītos tieši mūsu noskatītajai precei. Pasūtījām televizoru un pēc divām dienām to jau piegādāja. Tagad mums tikai atlika iepazīt tās daudzās un pārsteidzošās iespējas, ko var piedāvāt televizors.

Iespējas, ko piedāvā jaunās paaudzes televizors

jaunās paaudzes televizors internet veikalā brivi.lvPirmais, pie kā man bija grūti pierast – televizora milzīgais ekrāns. Iepriekšējais televizors bija neliels, bet šo pasūtījām tiešām lielu – ar 42 collu ekrānu. Tā kā modernās tehnoloģijas ļāvušas ekrānu veidot tādu, lai tas nebojātu redzi un radītu izcilu izšķirtspēju, tad būtu muļķīgi iegādāties mazu televizoru. Bet pēc dažām dienām jau bijām pieraduši pie lielā ekrāna. Attēla kvalitāte bija tik pārsteidzoša, ka nespējām tagad iedomāties, ka atkal vajadzētu skatīties veco televizoru. Tāpat kāds laiks pagāja, kamēr izzinājām visas iespējas, ko piedāvā televizora gudrais prāts. To varēja bez speciāliem vadiem savienot ar internetu, ar portatīvo datoru, lietot tajā interneta vietnes, sociālos tīklus, izmantot datu mākoņos uzkāto mūziku, fotogrāfijas. Tagad skaidri redzējām, ka televizors jau sen vairs nav rīks tikai televīzijas skatīšanai, bet daudz kas vairāk.