Kā atrast atbilstošas riepas?

Dažreiz autovadītāji īsti nesaprot, kādas auto riepas būtu pašas labākās, tāpēc vērts izmantot profesionālu konsultantu palīdzību un riepu ABC. Jaunas riepas ne tikai vizuāli izskatīsies labāk, bet arī būs ievērojami drošākas braukšanai dažādos laikapstākļos.

Svarīgi, lai riepu maiņa tiktu veikta rūpīgi, tāpēc servisā ir tikai mūsdienīgākās iekārtas šādu darbu izpildei. Disku valcēšana ieteicama reizēs, kad tie nedaudz ieliekti, jo deformācijas var ļoti būtiski iespaidot braukšanas komfortu. Riepu servisa piedāvātais disku remonts kopumā ietver ļoti dažādas lietas, piem., atjaunošanu un nelielu plaisu metināšanu, tādēļ konkrētais riepu centrs palīdzēs jebkurā situācijā. Riepu serviss vienmēr nodrošina ļoti bagātīgu piedāvājumu, tādēļ drīkstat apskatīt un salīdzināt dažādas riepas pirms pasūtījuma noformēšanas.

Uzzini vairāk- http://mmkserviss.lv/cenas-pakalpojumiem/

Kāpēc iecienītas vissezonas riepas?

Ja gribat ietaupīt naudu un reizē baudīt tiešām drošu braukšanu, varat izvēlēties kādas vissezonas auto riepas. Taču M+S speciālās riepas visvairāk piemērotas tiem cilvēkiem, kas aukstajā sezonā tiešām reti izmanto personīgo auto. Tādēļ daudz vairāk tiek piedāvātas dažādas ziemas riepas, ar kurām būs ērti un droši braukt pat uz īpaši apledojuša ceļa. Saprotot to, cik iecienītas un atzinīgi novērtētas ir Dayton un Sailun ražotāja riepas, tiek piedāvāta visu ziemas riepu izpārdošana. Lai spētu apmierināt katru servisa klientu, plašajā klāstā ietvertas dažādu izmēru un veidu Hankook un tāpat arī Falken riepas. Riepas jāmeklē pamatojoties uz to, kuras ir pašas izturīgākās, kuras nodrošina lielāku degvielas ekonomiju u.c. priekšrocības.

Vasaras riepu būtiskākie kritēriji

Izturīgās vasaras riepas ražotas tā, lai Jūs pavisam viegli spētu vadīt auto arī akvaplanēšanas gadījumos u.c. bīstamās situācijas. Lai vēl labāk pielāgotos Jūsu ikdienas gaitām un prasībām, riepas tiek pielāgotas kādam noteiktam ceļu tipam, piemēram, lauku ceļiem. Kā viena no iecienītākajām izvēlēm ir tieši Kumho riepas, jo to augstā kvalitāte itin nevienam neliek vilties. Toties budžeta klasē ir redzamas Antares riepas, kas ideāli pielāgotas braukšanai ar komfortu, pietam tās ievērojami slāpē troksni. Neskatoties uz Jūsu izvēlētā riepu komplekta veidu, svarīgi vienmēr pārbaudīt gaisa spiedienu riepās, jo tas būtiski ietekmē ne vien braukšanas komfortu, bet arī riepu nodilumu.