Kā izvēlēties piemērotus bērnus ratus?

           bērnu rati internetā Bērnu ratiņu izvēle ir ļoti svarīga, jo tiem ir jābūt pietiekoši ērtiem un piemērotiem ikkatra dzīves stilam un ikdienas ritējumam. Ja izvēlas nepiemērotus bērnu ratus tie var kļūt nevis par lielu atbalstu bērna audzināšanā, bet gan sagādāt lielas problēmas un neērtības. Pirms iegādāties bērnu ratus nepieciešams izvērtēt dažādus faktorus.Pareiza bērnu ratiņu izvēle sākas ar to, ka tiek apzināts pareizs izmērs, gabarīti, svars, izmantošanas ērtums un dzīves stils. Kā arī mūsdienās bērnu rati ne tikai pilda savas funkcijas, bet var būt arī ļoti skaisti, tādēļ jāapzina arī sev tīkamākās krāsas.

Ja plāno daudz pārvietoties ar automašīnu, tad ļoti piemēroti būs tā saucamies bērnu rati trīs vienā jeb „3 in 1”. Šiem ratiem ir kulbiņa pastaigām, sēdeklītis automašīnā un sēdeklīti ir ļoti ērti pievienot pie ratiņu ritošās daļas. Šie rati ļauj tos izmantot trīs dažādos veidos, kas būs ļoti ērti mobilām ģimenēm. Uzmanība ir jāpievērš ratiņu savaram. Ja mammai būs bieži jāiztiek bez palīdzības un nāksies smagos ratus vienai nēsāt pa trepēm vai kādām citām neizbraucamām vietām, tad tas būs ļoti neērti un nogurdinoši. Ja dzīvojat daudzstāvu mājās un ir lifts, tad ieteicams ir izmērīt durvju platumu liftam, lai zinātu kādi izmēri būtu vispiemērotākie. Kā arī jāzina mašīnas bagāžnieka lielumu, lai pārvietojoties ar auto, tos varētu viegli tur ievietot. Ratiņu riteņiem ir jābūt lieliem un tādiem, kas rotē ap savu asi. Lielie riteņi palīdzēs daudz vieglāk pārvarēt trotuāru un ceļu nelīdzenumus. Gada siltākajā laikā piemēroti ir gumijas riteņi, bet aukstajā laikā plastmasas, jo ar tiem būs vieglāk braukt pa sniegu. Kulbiņas audumam ir viegli jātīrās un jābūt elpojošam un svarīgi arī, lai krāsas neizbalē saulē. Ir iespēja iegādāties bērnu rati ar ūdensnecaurlaidīgu audumu. Svarīgi arī ir izvēlēties piemērota izmēra kulbu. Ziemas ratiem kulbai jābūt lielākai, jo ziemā bērnu apģērbj daudz siltāk un sedz ar sedziņām. Svarīgi, lai mazulis justos ērti un ar tiem būtu viegli manevrēt un pārvietoties. Pirms ratiņu pirkšanas tos var izmēģināt un pabraukāt, lai saprastu cik viegli vai smagi tie vadās. Bērnu ratiem ir jābūt viegliem, ērtiem un jājūt tos kā lielu atbalstu nevis nastu.

            Bērnu ratiņus var iegādāties gan veikalā, gan arī interneta veikalā. Bērnu rati internetā ir lētāki, jo veikals pārdotajai produkcijai palielina cenu, lai varētu nosegt telpu īri, algas pārdevējiem un citas izmaksas. Interneta veikaliem šādas izmaksas nav tāpēc arī preces var pārdot lētāk. Lai arī bērnu ratus e-veikalā nav iespējams aptaustīt un izmēģināt, tomēr tiek piedāvāts ļoti plašs un detalizēts apraksts par tiem.