Kā izvēlēties sev izdevīgāko ātro aizdevumu?

viasms.lv atrais redits viaPatreiz starp ātrajiem aizdevējiem valda ļoti liela konkurence, jo šo aizdevuma veidu izsniedz apmēram desmit aizdevēji. Aizdevumi pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā procentu likme, maksimālais pieejamais kredīta apjoms, atdošanas termiņš un citiem. Kredītņēmējiem tas sniedz plašas izvēles iespējas un izdevīgākus piedāvājumus. Tajā pašā laikā plašajā piedāvājumā ir grūti neapjukt un aktuāls ir jautājums – kā atrast izdevīgāko?

Piemērotākā ātrā kredīta izvēli var vienkāršot, sekojot pāris soļiem. Tie ir:

•   Atlasiet kompānijas, kas piedāvā jums nepieciešamo aizdevuma summu;

•   Izvērtējiet, vai jūs apmierina iespējamais atdošanas laiks;

•   Atlasiet kompānijas ar jums piemērotāko naudas aizdevuma izsniegšanas laiku.

Pirms salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus vēlams pārbaudīt, vai jums patiešām vajadzīgs ātrais kredīts. Gadījumā, ja kredīta saņemšanas laiks nav svarīgs, var gadīties, ka jums daudz piemērotāk ir saņemt aizdevumu bankā.

Tā kā ātrais aizdevums ir salīdzinoši neliels kredīts, tas nav piemērots, lai īstenotu ļoti lielas idejas. Šis aizdevums ir piemērots ikdienas tēriņu apmaksai, situācijām, kad paviasm nedaudz pietrūkst līdzekļu, kāda pirkuma veikšanai, gadījumiem, kad ir iespēja izmantot izdevīgu atlaižu piedāvājumu, kā arī citām situācijām. Parasti kredīta apmērs ir līdz pāris simtiem latu, tomēr kredīta apjomas var būt arī lielāks – līdz 1000 vai pat 1500 latiem.

Ātrie aizdevumi savā starpā atšķiras ne tikai ar maksimālo iespējamo summu, bet arī ar laiku, kurā tie ir jāatdod. Lielākā daļa ātro kredītu ir jāatdod 30 dienu laikā. Tomēr pastāv arī pāris izņēmumi, kad maksimālais kredīta atdošanas termiņš ir līdz 12 vai pat 24 mēnešiem garš. Ātrie aizdevumi lielākajā daļā gadījumu ir pieejami laikā no 10 vai 15 minūtēm līdz vairākām stundām.