Kā vannas istabā vieglāk uzturēt kārtību?

 

vannas internetāTava vannas istaba, iespējams, ir viens no tām vietām mājā, kurā dažkārt gluži nemanāmi iezogas nekārtība. Pat tad, ja telpa ir pietiekami liela, tajā ir diezgan daudz lietu, kuras nepieciešams salikt pa vietām, lai tu varētu pēc visu viegli atrast. Turklāt, nekārtības iemesls nereti ir arī tas, ka mājoklī mitinās vairāki cilvēki.

Par laimi, ir vairāki veidi, kā tu pavisam ātri un vienkārši savu vannas istabu vari pārvērst līdz nepazīšanai un vienmēr tajā uzturēt kārtību.

  • Izvāc ārā visas nevajadzīgās lietas. Pirmkārt, atbrīvojies no līdzekļiem, kuriem ir beidzies derīguma termiņš. Tāpat arī padomā, kā tu vari nomainīt lielos iepakojumus uz mazākiem. Piemēram, ja tev ir trīs apjomīgas pudeles, katrā no tām ir atlicis pavisam nedaudz šampūna utt., iespējams, tev to visu vajadzētu apvienot vienā, mazākā pudelītē.

Dažādi sīkumi, piemēram, matu saspraudes, gumijas utt., var ātri vien sakrāties un aizņemt daudz vietas. Lai to visu saorganizētu vienuviet, vari izmantot atsevišķas kastītes, trauciņus, maisiņus utt., lai viss nepieciešamais nebūtu izmētāts, kur pagadās.

  • Prom no acīm. Ja tādas lietas kā, piemēram, zobu birstes un ziepes vajag turēt viegli pieejamā vietā, tad citus priekšmetus būtu ieteicams sakārtot tā, lai tie atrastos prom no acīm, vislabāk, zem izlietnes vai skapja plauktos. Aiztaisāmie plastmasas maisiņi var lieti noderēt, lai sašķirotu lietas pa to veidiem, kā arī pasargātu no mitruma.
  • Atvilktnes sadalītāji. Daudzas dāmas savu kosmētiku novieto vannas istabās skapīšos vai atvilktnēs. Lai vieglāk varētu visam piekļūt un saglabātu kārtību, izveido atsevišķus nodalījumus atvilktnēs, kas paredzēti, piemēram, tonālajam krēmam, acu ēnām, skropstu tušai utt. Ja tev nav skapīša ar atvilktnēm, vari izveidot iekaramo organaizeri skapīša durvju iekšpusē, kurā salikt svarīgākās lietas.
  • Padomā par mazgāšanos. Kāds, iespējams, izvēlēsies pirkt duškabīni, cits dosies meklēt vannas internetā. Izvēloties dušu, mēs savā ziņā atvieglojam dzīvi, un arī par visu nepieciešamo priekšmetu novietošanu nav jāuztraucas, jo duškabīnēs parasti ir iebūvēti plauktiņi šampūniem, ziepēm utt. Taču, ko darīt, ja, sēžot vannā, attopies, ka neesi paņēmis nevienu no lietām, kas tev nepieciešamas, lai nomazgātos? Būtu nepatīkami kāpt ārā no vannas, lai tikai paņemtu, piemēram, ziepes. Tā vietā blakus vannai ierīko plauktiņu, kurā saliec visu vajadzīgo. Uz tā vari novietot kādu jauku augu puķpodā, svecītes vai ko citu, lai radītu patīkamu un relaksējošu atmosfēru.
  • Izvēlies plauktu uz riteņiem. Tie ne tikai aizņem mazāk vietas, bet arī ir ļoti viegli pārvietojami. Tur vari salikt dvieļus, kosmētiku, tualetes papīru un citas svarīgākās lietas. Mūsdienās ir pieejami dažādi plauktiņi uz riteņiem – gan ar pielāgojamu plauktu skaitu, gan ar atvilktnēm u.c. aksesuāriem.