Kā vizuāli atsvaidzināt viesistabu

žalūzijas viesistabāViesistaba ir telpa, kur mēs uzņemam viesus, rīkojam svētkus un ikdienā gluži vienkārši atpūšamies. Šo telpu iekārtojot, mums jārēķinās, ka to redzēsim ne tikai mēs, bet arī visi viesi, kurus uzņemsim savās mājās, jo tieši viesistaba ir tā telpa, kurā mēs taisām pasēdēšanas, kurā parasti atrodas televizors un, kurā sanākam kopā visa ģimene.

Mazos dzīvokļos viesistabas parasti ir grūtāk dizaina ziņā saskanīgi iekārtot, jo viesistaba bieži vien ir daudzfunkcionāla, kādam kalpo kā guļamistaba, vai bērniem kā rotaļu istaba.

Katrā telpā ir tādi dizaina priekšmeti, kuri rada telpas noskaņu un piedod tai raksturu. Tāpat ir arī viesistabai. Ja ir situācija, kad vēlies atsvaidzinošas pārmaiņas, taču nepietiek līdzekļi remontam, izmanto šīs zināšanas un izmaini savu telpu ar dažiem būtiskiem elementiem.

Dīvāns vai atpūtas krēsli aizņem lielu laukumu no telpas platības un tā ir būtiska viesistabas sastāvdaļa. Tas vai pirkt jaunu dīvānu, vai apvilkt veco ar jaunu audumu ir Tavā ziņā, taču attiecīgs tonis un gaumīgs materiāls piedos istabai svaigas vēsmas.

Lampas kā jau gaismas objekti jebkurai telpai piedod īpašu noskaņojumu. Spēlējoties ar gaismām, varat iegūt gan telpas plašuma sajūtu, gan radīt brīnumainu noskaņu. Lasīšanas stūrītim un romantiskai noskaņai varat izvēlēties stāvlampu, savukārt, lai telpu padarītu plašāku izmantojiet lampas, kas pievienotas sienām.

Paklājs var piedot telpai lielisku noskaņu, gan arī kalpot funkcionāli, ja istabā ir vēsi un liksiet savu mazuli rotaļāties uz tā. Paklāji ir no daudz dažādiem materiāliem, tāpēc svarīgi ir apzināties kādā stilā vēlaties šo istabu iekārtot un tad attiecīgi piemeklēt šo paklāju.

Žalūzijas vai aizkari ir diezgan liels istabas laukums, kas krīt acīs visiem, kas ienāk šajā telpā, tāpēc vēl jo vairāk, ir svarīgi tās izvēlēties saskaņā ar plānoto noskaņu, kādu vēlaties radīt telpā. Rullo žalūzijas varat kombinēt ar tilla aizkariem un iegūt gaišu un lakonisku noskaņu, vai priekšroku dot kādiem gracioziem aizkariem.

Gleznas atsvaidzinās jebkuru telpu. Galvenais, lai tās būtu Tev pašam tīkamas.