Kādas ir auto nomas izmaksas?

ecorent.lv auto noma latvijāMašīnu noīrēšana ir izdevīgs risinājums visiem tiem, kas grib ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu mašīnu, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Ierodoties kādā citā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkārtnēs vienmēr būs norādes uz tuvākajām automašīnu nomas vietām un auto parkiem.. Attīstoties tehnoloģijām, auto nomu ir iespējams nokārtot arī internetā aizpildot vienkāršu formu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja tādi būs vajadzīgi.. Par auto īres maksu vienojas klātienē, kā arī visi citi noteikumi un neskaidrības tiek atrunāti autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts nomas līgums un klients dodas prom ar izvēlēto auto.. Tālākais brauciens ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ iznomātājam.

Kam paredzēta auto iznomāšana?

Mašīnu nomu izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas ērti pavadīt savas brīvdienas vai darba komandējumu.. Tā pat automašīnu īre. Ja esat raduši ceļot kuplā draugu un radu pulkā, tad minivenu un mikroautobusu īre būs tieši laikā. Visas auto placī atrodamās mašīnas ir ar derīgu tehnisko apskati un apdrošinātas, tādēļ par nelaimēm nav jāuztraucas ne nomātājam, ne iznomātājam.. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet lokālā mērogā, auto īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu lokā, ir iespēja iznomāt arī mikroautobusus un minivenus.. Visas īres automašīnas ir izgājušas tehnisko apskati, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Kādas ir izmaksas?

Katrs mašīnu izīrētājs piedāvā savas cenas, taču pārsvarā cenas par vienu īres dienu vienas un tās pašas. Līdzīgai automašīnas markai un modelim tās atšķiras tikai par pāris eiro.. Liela daļa iznomātāju ilgākiem nomas termiņiem piedāvā atlaides – jo ilgāks nomas termiņš jo mašīna dienā izmaksā mazāk.. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. Kā bonuss tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdekļiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai bērnu pārvadāšana būtu ērta un droša, liela izmēra bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžniekā un ceļā nenomaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze..|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa auto pie atšķirīgiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Ilgtermiņa auto noma ir pieejama ar dažādām atlaidēm. Papildus iespējams iznomāt dažādas ekstras un automašīnu aksesuārus, lai atvieglotu ceļu.. Parasti nomai tiek piedāvāti dažāda izmēra bērnu auto sēdeklīši, jumta bagāžnieki un GPS.