Kādi ir Asus viedtālruņi?

fonepad asusLai apmierinātas būtu visas klientu grupas, ir jāpiedāvā pēc iespējas dažādākas preces, dažādās cenu amplitūdās. Asus ir izstrādājis ārkŗtīgi plašu portatīvo datoru klāstu, tajā skaitā arī planšetdatorus un viedtālruņus. Daudzi datortehnikas ražotāji patērētājiem piedāvā arī viedtāluņus un šis produkts palīdz tiem palielināt klientu loku pat vairāku simtu un tūkstošu reižu. No viedtālruņiem mūsdienās cilvēki prasa daudz vairāk kā no parastajiem mobilajiem tālruņiem un tas ir saprotams, jo viedtālruņiem ir nesalīdzināmi vairāk funkciju. Šie tālruņi neveic vairs tikai zvanu un ziņu saņemšanas funkciju, bet arī kalpo kā savā ziņā, neliels dators.

Piedāvājums.

Tehnoloģijas ir attīstījušās tik tālu, ka par tālruņiem varam dēvēt neliela izmēra datorus, kuriem ir pievienota zvanu un sms sūtīšanas funkcija. Laiks iet uz priekšu, un  agrāk aktuālas bija pēc iespējas nelielāka izmēra sakaru ierīces. Taču tagad aktuālākā tendence ir pēc iespējas lielāks ekrāns un pēc iespējas mazāk pogu, jo visas darbības notiek slidinot pirkstus pa telefona ekrānu. Asus viedtālruņi spēj piedāvāt visdažādākās iespējas, kas apmierinās pat prasīgākos klientus. Ļoti bieži, viedtālrunis spēj aizstāt parasto datoru, jo ikdienā nēsāt līdz portatīvo datoru nav ērti, ja nu vienīgi tas ir ar 11 collu ekrāna izmēru. Ar dažādu aplikāciju palīdzību savā telefonā varam gan piedalīties video konferencēs, gan plānot notikumus tuvākā un tālākā nākotnē, kā arī izklaidēties.

Iespējas.

Populārākie ir trīs veidu Asus viedtālruņi:

  • Asus PadFone ir savdabīga ierīce – planšetdators un viedtālrunis, kas apvienojami vienāierīcē. Viedtālruni datoram pieslēdz ar īpašas dokstacijas palīdzību un visi dati, kas ir atrodami Jūsu telefonā, tiek pārraidīti planšetē;
  • Asus FonePad – 6 collu ekrāns ļauj ne tikai ērti un ātri pārlūkot interneta lapas, rakstīt e-pastus un pildīt dažādas citas funkcijas, bet tas ir aprīkots ar iespēju zvanīt un sūtīt sms;
  • Asus ZenFone ir pastarītis Asus viedtālruņu piedāvājumā. Tas ir veidots kā viedtālrunis tā klasiskajā izpratnē un tajā tiek darbināta Android operētājsistēma.