Kas ir kredīts auto iegādei?

kredits pret automasinu mogo.lvJautāsiet, kā es tiku pie sava jaunā auto? Patiesībā, ļoti vienkārši, lai gan agrāk man tā nemaz neliktos. Vienmēr biju domājis, ka nekad neizmantošu līzinga vai kredītu kompānijas, jo, ja nevaru kaut ko atļauties, tad nemaz nemēģinu domāt par šīs lietas iegādi. Taču, liktenis mēdz iegrozīties savādāk. Kad saplīsa automašīna, ar kuru ikdienā devos uz darbu, nācās domāt par jaunas iegādi, taču atļauties uzreiz samaksāt tādu naudas summu nebija iespējams. Meklējot iespēju iegādāties lētu automašīnu, bet pieklājīgā braukšanas kārtībā, uzdūros auto kredīta iespējai, ko piedāvā Mogo.lv. Kredīts auto iegādei tiek ātri nokārtots un aizdevējs iztiek bez liekām formalitātēm.

Kā nokārtot kredītu pie Mogo.lv?

Lai iegūtu savā īpašumā jauno auto, pārliecinājos, ka pārdevējs sadarbojas ar Mogo.lv, lai viss darījums norisinātos bez satraukuma un būtu juridiski drošs. Pēc tam devos uz Mogo filiāli savā pilsētā un aizpildīju pieteikumu. Pēc neilga laika sprīža, Mogo pārstāvis mani iepriecināja, ka kredīts auto iegādei ir piešķirts un nu atliek iemaksāt 10% lielu pirmo iemaksu un, pēc tam, kad pārdevējs būs noformējis mani kā jauno automašīnas turētāju, viņam tiks pārskaitīta atlikusī kredīta summa un es varu laimīgs braukt ar savu jauno auto.

Kas ir Mogo.lv?

Mogo.lv saviem klientiem piedāvā 3 veidu pakalpojumus, kas atvieglos ikdienas pārvietošanos ar auto un padarīs to ekonomiskāku. Mogo ar klientiem sadarbojas šādos darījumos:

  • Kredīts pret auto – iespēja aizņemties, ieķīlājot savu auto. Pēc aizdevuma piešķiršanas, jāpārreģistrē Mogo kā auto īpašnieks un nauda tiks ieskaitīta kontā dažu minūšu laikā;
  • Kredīts (līzings) auto iegādei – iespēja iegādāties jaunu automašīnu, ar iespēju pārot veco un iegūtu naudu izmantot daļējai līzinga segšanai.
  • Kredīts autogāzes iekārtas uzstādīšanai – vēlies braukt ekonomiskāk? Izmanto iespēju savā auto uzstādīt autogāzes iekārtu, izmantojot Mogo.lv aizdevumu.

Kā redzams, sadarbība ar Mogo.lv sniedz daudz un dažādas iespējas drošai, ērtai un lētai auto iegādei. Kādēļ neizmantot un neiegūt to, par ko jau sen sapņojam?