Kas ir nepieciešams, lai es varētu saņemt ātro kredītu?

 aizdevums bez procentiem -Lai kredītu ņēmēji varētu saņemt ātro kredītu ir nepieciešami vismaz 18 gadi. Dažas ātro kredītu kompānijās, minimālais vecums, no kura piešķir aizdevumus, ir 19, 20 vai pat 21 gads. Lai varētu saņemt ātro kredītu, Tev ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, kas dzīvo un strādā Latvijā. Atsevišķas ātro kredītu kompānijas pieļauj izņēmumus un izsniedz aizdevumus arī nepilsoņiem, taču ar krietni vien stingrākiem nosacījumiem. Lai Tu varētu saņemt ātro kredītu, Tev ir nepieciešams oficiāls darbs ar vismaz minimāliem ikmēneša ienākumiem.

Lai saņemtu ātro kredītu, ir jāpiereģistrējas sevis izvēlētajā ātrā kredīta mājaslapā un jāatver lietotāja konts. Tur tiks prasīta informācija par Jums, adrese, e-pasts, mobilā tālruņa numurs un bankas konta numurs. Ja visu aizpildīsiet pareizi, tad pavisam drīz jau, varēsiet saņemt ātro kredītu. Nākamais, kas ir jādara, lai saņemtu aizdevumu, ir jādodas uz savu norādīto e-pasta adresi un jāapstiprina to. Ātrā kredīta kompānija būs atsūtījusi linku uz Jūsu norādīto e-pastu, Jums atliek tikai uzklikšķināt uz tā. Tad jādodas uz ātrā kredīta mājaslapu un jāpārskaita 0.01 EUR uz ātrā kredīta, norādīto bankas kontu. Lai saņemtu kredītu uz savu kontu, ir nepieciešams pārskaitīt 1 centu.

Tādā veidā, Jūs apstiprināt savu piederību norādītajam bankas kontam un garantējat to, ka ātrā kredīta aizdevums nonāks Jūsu bankas kontā. Lai aizņemtos ātro kredītu, nav nepieciešama liela alga, nekustamā īpašuma ķīla vai galvotājs. Ātrie kredīti ir veidoti, lai palīdzētu cilvēkiem dažādās ikdienas situācijās un sniegtu iespēju iegādāties preces un pakalpojumus jau šodien, kamēr par naudu uztraukties būs nepieciešams tikai pēc vairākām nedēļām. Ātrie kredīti ir paredzēti dažādām lietām, pirkumiem un steidzamiem izdevumiem. Lai radītu priekšstatu par to, kāpēc vajag aizņemties ātro kredītu un kādās situācijās tas ir atbildīgi, šeit būs daži piemēri. Ātrais kredīts noder tad, kad Jums ir steidzami jānomaksā ārstniecības izdevumi, kas nebija plānoti Jūsu ikmēneša budžetā.