Kas ir patēriņa kredīts?

dolars.lv ātrie kredīti latvijaPasaules finanšu sistēmā pastāv daudz un dažādi aizdevumu un kredītu veidi, kas palīdz cilvēkiem izkļūt no dažādām finansiālām problēmām. Daudzi uzskata, ka aizdevumu tieši ir tas, kas cilvēkus ievelk šādās problēmās, taču skaidri saprotams ir tas, ka ir tikai loģiski, ja kāds aizdoto naudu vēlas saņemt atpakaļ, respektīvi, gaida aizdevuma atmaksu. Ja klients to saprot, tad nekādām problēmām aizdevēja un aizņēmēja starpā nevajadzētu rasties. Patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem starp visiem aizdevumu veidiem, jo tas ir viegli saņemams un tik pat viegli atmaksājams, turklāt, ik mēnesi veicamie maksājumi ir mazāki, kā, piemēram, hipotekārajam kredītam.

Kas ir nodrošinājums?

Patēriņa kredīts parasti ir aizdevums, par kura nodrošinājumu kalpo aizdevuma ņēmēja ikmēneša ienākumi. Tas nozīmē to, ka aizdevums tiek izsniegts balstoties uz ikmēneša ienākumu kopējo apmēro, līdz ar to neradīsies situācija, kad ikmēneša maksājums ir lielāks, nekā Jūs varētu atļauties. Ja rodas problēmas aizdevumu atmaksāt, un ļaunprātīgā veidā netiek par to ziņots aizdevējam, tad, ja kā garantiju esat izmantojis ienākumus, aizdevējam ir visas tiesības daļu no tiem atskaitīt aizdevuma summas segšanai. Tas ir līdzīgi kā hipotēkai – problēmu gadījumos tiek apķīlāts nekustamais īpašums.

Kredītu kalkulators un atmaksas iespējas.

BigBank ir banka, kas Latvijā piedāvā divu veidu pakalpojumus – termiņnoguldījumu un aizdevumu izsniegšanu. BigBank interneta vietnē www.bigbank.lv ir iespējams aprēķināt ikmēneša maksājuma summu, izmantojot speciālu kalkulatoru. BigBank kredītu atmaksai piedāvā vēl kādu interesantu opciju – ir iespējams maksāt tikai daļu no summas un pārējo atmaksāt aizdevuma termiņa beigās vai arī šai summai sastādīt atsevišķu atmaksas grafiku. Šis vien pierāda to, ka BigBank nav drastisks aizdevējs, kuram neinteresē klienta problēmas. Vienmēr tiks rasta iespēja bez liekām raizēm un problēmām aizdevumu atmaksāt pat tad, ja ir radušās problēmas ar aizdevuma pilnīgu atmaksu.

Bigbank jau daudzus gadu desmitus piedāvā savus pakalpojumus daudzās Eiropas valstīs, kas vien norāda uz to, ka aizdevējs ir uzticams un tā pakalpojumi tiek plaši izmantoti visur pasaulē.