KASKO apdrošināšana Tavam transportlīdzeklim!

KASKO poliseKASKO apdrošināšanas polise ir brīvprātīga, kas ir galvenā atšķirība no OCTA polises. KASKO bez šaubām ir īpaši aktuāla dārgu auto saimniekiem, jo tā ietver arī zādzību un arī laupīšanas risku apdrošināšanu. Lai stātos spēkā nozagšanas vai aplaupīšanas faktors, mašīnai ir jābūt aprīkotai ar apdrošinātāja noteikto pretaizdzīšanas iekārtu.

Dažādas dabas stihijas, uguns nelaimes, jebkāda tipa citādi rāditi fiziski bojājumi un, protams, ceļu satiksmes negadījumi noteikti ir tie zaudējumu rašanās varianti, ko apdrošina KASKO polise.

Līzinga mašīnas pieder bankai, līdz tās tiek pilnībā izpirktas no līzinga ņēmēja puses, tāpēc KASKO ir obligāta nepieciešamība. KASKO polise atlīdzina arī tos zaudējumus, kuri veidojušies polises īpašnieka vainas dēļ.

Cik maksā KASKO polise?

Vairāki kritēriji nosaka KASKO polises gala vērtību kā arī pirkšanas cenu. Faktoriem, kas nosaka kasko gala vērtību, var būt atšķirīgi novērtējumi pie atšķirīgiem apdrošinātājiem.

Apdrošinātājs kasko vērtību un cenu vērtē pēc transporta vecuma, vērtības naudā, ražotāja un modeļa, vadītāja vecuma un braukšanas stāža, kā arī svarīgi vai kasko pircējs ir juridiska vai fiziska persona. Tāpat vērā tiek ņemti riski, pret kādiem ir apdrošināts transportlīdzeklis vai piekabe, teritorija, kurā polise darbosies un arī apdrošināšanas vēsture. Arī pašriska apjoms būtiski nosaka kasko polises izmaksu lielumu.

Kas ir pašrisks?

Pašriska apmēru zaudējumu rašanās gadījumā, sedz apdrošināšanas kasko polises pircējs. Apmēru, kādu esat gatavs tērēt zaudējumu segšanai, ir iespējams norādīt kasko polises izmaksas pieprasījumā, tai skaitā, visi bojājumi, kuri ir lielāki par noteikto pašrisku, būs segti no apdrošinātāja puses.

Ja pašrisks ir noteikts 100 eiro, zaudējumi novērtēti 300 eiro lielumā, tad apdrošināšana segs to riska daļu, kas ir virs pašriskā noteiktajiem simts eur. Ja bojājumi tiek noteikti mazākā lielumā, kā ir noteikts pašrisks, tos sedz kasko pircējs. KASKO apdrošināšanas polise var būt atrodama arī bez pašriska lieluma, bet tas būtiski sadārdzina tās cenu un vērtību.

Pašriska apmērs var būt jebkāda naudas summa, kuru apdrošināšanas polises īpašnieks var atļauties lietot zaudējuma segšanā.

KASKO kalkulatori

Līdzīgi kā OCTA polisi, arī KASKO polisi ir iespējams iegādāties tiešsaistē. Ar e-vides meklētāja līdzdalību, ļoti vienkārši ir iespējams noskaidrot pāris POLISES cenu aprēķina piedāvājumus. Tur nepieciešams ievadīt prasīto saturu un pavisam drīz ekrānā parādīsies apdrošināšanas kompāniju piedāvājums.

Kad esat atradis sev piemērotu jauno polisi par patīkamu cenu, vajadzīgs veikt apmaksu un pavisam drīz nopirktā apdrošināšanas polise tiks aizsūtīta uz pircēja e-pasta kastīti. Piedāvājumā noteikti ir visu lielāko Latvijas apdrošināšanas kompāniju piedāvājumi.