Ko darīt ar negaidīti saņemto algas pielikumu?

paterina kreditsAlgas pielikums ir lielisks novērtējums par labi paveiktu darbu un sasniegumiem karjerā. Tas tiek piešķirts par sekmīgi paveiktu projektu, jaunu klientu piesaisti vai citiem sasniegumiem. Koncentrējies darbam, esi noderīgs un vienmēr meklē izaugsmes iespējas. Labi darbinieki vienmēr tiek novērtēti un centīgākajiem nereti tiek piešķirti algas pielikumi. 

Noguldījumi bankā

Ja esi saņēmis algas pielikumu, rīkojies ar to gudri! Veic noguldījumu bankā un laika gaitā Tu iekrāsi lielāku naudas summu. 

Ieskaties banku piedāvājumos un izmanto termiņnoguldījumus. Tie garantē papildus procentus. Šo noguldījumu darbības princips ir pavisam vienkāršs: ieguldi naudu bankā uz konkrētu termiņu. Pēc termiņa beigām Tu saņemsi nopelnīto summu. Šādā veidā Tavi ietaupījumi saglabās savu vērtību un Tu iekrāsi vairāk.

No krājkonta Tev būs grūtāk izņemt savus ietaupījumus. Nereti naudas pieprasījums tiek izskatīts nedēļas laikā. Tas pasargās Tevi no spontāniem naudas tēriņiem un varēsi iekrāt lielāku summu.

Ieguldījumi investīciju fondos

Izmanto algas pielikumu lietderīgi un iegādājies fondu daļas. Ja tās pieaugs, palielināsies Tavs kapitāls. Tā ir viena no pelnošākajām investīcijām, kur ieguldīt brīvos līdzekļus. Ņem vērā, ka investīcijas fondos nedaudz riskantas. Akciju kritiena gadījumā Tu vari zaudēt savus ietaupījumus. Esi atbildīgs un rūpīgi pārskati iespējas ieguldīt!

Iekrājumi nākotnei

Rūpējies par nākotni un noguldi algas pielikumu trešajā pensiju fondā! 

Kad sasniegsi 55 gadu vecumu, uzkrāto naudu varēsi izņemt vai rīkoties pēc saviem ieskatiem! Uzkrājumus būs iespējams saglabāt bankā, ko vēlāk varēsi izmantot ikdienā vai veikt lielākus pirkumus. 

Veic rēķinu apmaksu

Ja algas pielikums ir salīdzinoši lielāks, pārskati savus  maksājumus un norēķinies par turpmākajiem mēnešiem. Nomaksājot rēķinus pirms termiņa, Tu samazināsi savus izdevumus.  

Preču iegāde

Nereti algas pielikums tiek iztērēts dažādiem ikdienas pirkumiem. Rīkojies citādāk un iepriecini sevi!

Tev noteikti ir kas tāds, ko sen esi vēlējies. Ja esi saņēmis algas pielikumu, iegādājies lietas, ko vēlējies jau ilgu laiku, bet iepriekš nevarēji atļauties.  

Aprēķini savus brīvos līdzekļus. Ja Tev nedaudz pietrūkst preces apmaksai, aizņemies patēriņa kredītu internetā. Iepazīsties ar visiem aizņemšanās piedāvājumiem un nosacījumiem šajā mājas lapā.  

Remonta veikšana

Iespējams, Tu jau sen vēlies uzlabot savu mājokli. Izmanto algas pielikumu un veic kosmētisko vai kapitālo remontu savā mājā, dzīvoklī vai vasarnīcā. Nauda noderēs materiālu, instrumentu iegādei, kā arī meistara pakalpojumu apmaksai. Pārveido savu mājokli līdz nepazīšanai! Algas pielikums būs lieliska investīcija arī interjera priekšmetu iegādei. 

Palutini sevi

Iepriecini sevi par labi paveiktu darbu! Izmanto algas pielikumu, lai dotos ceļojumā. Apskati jaunas valstis vai dzimto Latviju. Ceļojums sniegs patīkamas emocijas, Tu varēsi atpūsties un uzkrāt spēkus.