Ko iegūsi, ja apvienosi kredītus?

Apvieno kredītus ar Latvijas HipotēkuKredītu apvienošana ir viens no finanšu pakalpojumiem, ko šobrīd sniedz daudzas bankas un arī nebanku kreditētāji. Šis pakalpojums ir gan kredītdevēju konkurences rīks, gan pakalpojums, kas radies pieprasījuma rezultātā. Finanšu jautājumi vienmēr bijuši sensitīvi, ne vienmēr mēs protam pieņemt pārdomātus lēmumus un paredzēt, kādas sekas tie atstās uz mūsu nākotni pēc ilgāka laika perioda. It īpaši tas attiecas uz situāciju, ja esam uzņēmušies lielas un ilgtermiņa kredītsaistības, kādas ir hipotekārais kredīts, līzings par auto vai naudu biznesa uzsākšanai. Situācijas, kad cilvēki nonāk sarežģītā finanšu stāvoklī nav retums. Ikviens izmantotu iespēju, ja varētu samazināt izdevumus, kas tiek novirzīti kredītsaistību segšanai. Finanšu pakalpojums, kas var palīdzēt abās situācijās – tā ir kredītu apvienošana. Apvienot kredītus ir prātīgs finansiāls lēmums, ja saskaraties ar grūtībām segt visus kredītmaksājumus vai esat uzzinājuši par izdevīgu kredītu apvienošanas procentu likmi.

Taupi laiku

Ja klientam ir vairāka veida kredītsaistības ar dažādiem maksājuma datumiem un līguma nosacījumiem, tad ir jāvelta gana daudz laika, lai sekotu katru līgumsaistību norisei – veiktu regulāros maksājumus, sekotu informācijai, ko sniedz kredītdevējs, pārliecinātos, ka veicat līguma izpildi atbilstoši noslēgtajām saistībām. Ja apvienojat kredītus vienā maksājumā, tad varat ievērojami ietapīt savu laiku un veltīt uzmanību citām lietām. Jāatcerās būs tikai viens kredītmaksājums pie jaunā aizdevēja.

Taupi naudu

Izvēloties kredītu apvienošanu, klients samazina savus ikmēneša izdevumus un mazāk savu ģimenes budžetu pakļauj finansiālam riskam, kas ir bīstama lieta tad, ja ir daudz kredītsaistību, bet ienākumi balansē uz robežas, lai segtu saistības un ģimenes pamatvajadzības. Jaunais kredītdevējs segs visas jūsu esošās kredītsaistības un izsniegs jaunu aizdevumu par izmaksāto summu. Tas nozīmē, ka arī uzlabosiet savu kredītvēsturi. Parasti jaunais aizdevējs arī šados gadījumos piedāvā zemāku procentu likmi. Tas ļauj samazināt kopējo aizdevuma summu. Tas ir nozīmīgs iemesls, lai apdomātu iespēju apvienot savas kredītsaistības – hipotekāros kredītus, patēriņa kredītus, ātros kredītus un līzingus. Tā ir iespēja taupīt laiku un naudu.