Ko piedāvā apdrošināšana Compensa Mājas?

compensa logo

Vispār jau – kā jebkura nekustamā īpašuma apdrošināšanas polise, arī Compensa Mājas piedāvā to pašu – mājokļa apdrošināšanas iespēju. Un ko gan citu! Un tomēr, atšķirība no jebkuras citas apdrošināšanas polises ir. Compensa, esot inovatīva apdrošināšanas kompānija ar mērķi piedāvāt cilvēkiem labāko un pārdomātāko piedāvājumu, mājokļa apdrošināšanu pilnveidojusi, padarot to vēl plašāku. Pērkot šādu apdrošināšanas polisi savam mājoklim, varam būt patiešām droši un pārliecināti.

Ja vērtējam – kas nekustamā īpašuma apdrošināšana vispār ir, lielos vilcienos varam teikt, ka tā ir sava vieda investīcija. Nezinu, vai ar investīciju pasauli mēs visi esam pazīstami, tomēr pamati ir skaidri – ieguldot naudu kādā pasākumā, uzņēmumā, pieļaujam, ka to arī atgūsim, turklāt, ar pievienoto vērtību, papildinājumu. Bet investīcija, kā daudz kas cits, var izrādīties neveiksmīga un pazaudēts var tikt viss, kas ieguldīts. Ar apdrošināšanas polisēm ir nedaudz vienkāršāk – summas, ko investējam, protams, nav tik lielas, savukārt ieguvums, pie nepieciešamības – neatsverams. Ja investējam polisē, viss, ko varam zaudēt – nenotiekot nelaimei, par polisi samaksāto summu. Savukārt, ja nelaime tomēr notiek – atgūstam daudz reizes vairāk, turklāt, ne tikai finansiāli.

Tad kāpēc Compensa Mājas? Vispirms – polisē, to iegādājoties, ieļauta gan mājokļa apdrošināšana, gan tajā esošās mantas apdrošināšana, kā arī civiltiesiskā apdrošināšana. Tā sakot – saliekam spilventiņus sev visapkārt un tad droši ripojam lejā no kalna. Palasot internetā pieejamo informāciju – piedāvā Compensa daudz – gan polises termiņu uz 3 gadiem, kas ir pirmā šāda ilguma mājokļa apdrošināšana Latvijā, gan apmaksā zaudējumu, kas radušies dažādu ārējo risku rezultātā, gan nodrošina pret pamata riskiem (ugunsgrēks, ūdensvadu avārijas, trešo personu rīcība), gan piedāvā papildu risku apdrošināšanu (elektronisko bojājumu zaudējumi un diennakts tehniskā palīdzība, ja nepieciešams). Lai saveidotu savu polisi tādu, kā vēlamies – saliekot no dažādām iespējām, papildus var iegādāties arī būvniecības civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, kas ļaus brīvi veikt remontdarbus vai turpināt mājokļa būvniecību un pilnveidošanu. Visbiežāk tieši tie, kas uzsākuši celt un veidot savu mājokli, izvēlas to apdrošināt, zinot, ka zaudējums būs liels un smags. Tas gan nenozīmē, ka tiem, kas savā mājoklī dzīvo jau dekādi un ilgāk, vajadzētu aizmirst, ka mājokļa zaudējums var būt ļoti liels pavērsiena punkts dzīvē – kamēr laicīgi iegādāta apdrošināšanas polise var palīdzēt atgriezties uz ierastā kursa.