Kosmētika

sieviešu smaržas parfumexpress.lvParfimērijas preču cena ir mērāma ilgtermiņā, jo vienu pudelīti lietojam diezgan ilgu laiku ne pāris dienas vai nedēļas. Ņemot vērā to, ka parfimēra darbs ir diezgan atbildīgs, tad arī šis kritērijs ir iekļauts preces cenā. Arī sastāvdaļu radīšana nav viegla – koncentrātu un eļļu veidošana ir darbs ar precīziemlielumiem. Smaržas un kosmētikas līdzekļus pazina jau tie cilvēki, kas dzīvoja daudzu tūkstošu senā pagātnē. Parfimērija jau jau no seniem lakiem tiek uzskatīta par mazliet ekskluzīvu lietu.Cenā prasti iekļauj arī to, ka prece tiek lietota ilgtermiņā nevis pāris reizes, tādēļ daudziem šķiet, ka cenas ir pārāk ekskluzīvi lielas. Kosmētikas un parfimērijas preču ražotāja darbs ir ļoti smalks, tādēļ cenā tiek iekļauts atalgojums arī par to. Vienmēr iesakām pirkt šādas preces tiešsaistē jo tur, dēļ veikalu zemajām izmaksām, ir iespēja piedāvāt arī draudzīgākas cenas klientiem!
Ražotāja brends.
zīmols un vārds ir viens no noteicošajiem cenas veidotājiem ne tikai parfimērijas biznesā. Brends, kas ražo konkrēto preci vai pakalpojumu. Interneta veikals Parfumexpress.lv zina, ka ne tikai pati smarža kā tāda, bet arī zīmols ir viens no rādītājiem, kas parasti iespiežas klientu atmiņā un cilvēks kļūst precei uzticīgs, tādēļ piedāvājumā ir tikai oriģināli nosaukumi. Bieži vien, viena nosaukuma produkta piekritēji, ļoti labprāt pamēģina citas preces no konkrētās produktu līnijas vai zīmola piedāvājuma.
Parfumexpress.lv veikalā ir atrodamas dāmus smaržas, stiprā dzimuma aromāti un arī kosmētika par ļoti labām cenām.|Parfumexpress.lv ir Latvijā lielākais smaržu veikals, kas piedāvā ne tikai sieviešu smaržas un vīriešu smaržas un daudz citu dažādu preču skaistumam un veselībai.