Kredīts zobārstam

vai iazidevums internetā ir lēts?Ieguldījums savā veselības uzlabošanā ir spēcīgs arguments, lai nežēlotu naudas līdzekļus un atliktu citus tēriņus uz laiku. Viens no traucēkļiem var būt mutes dobuma savešana kārtībā pie sava zobārsta, bet bieži vien tas ir dārgs pakalpojums un ne katram tas ir pa kabatai.

Latvijā ir ieviesta likuma regula, ka bērniem līdz 18 gadiem veselības procedūras ir bezmaksas, tajā skaitā arī zobārsta pakalpojumiem, bet paši zobārsti neslēpj, ka viņi nevar atļauties bezmaksas izlietot dārgās izejvielas bērnu zobu labošanā, tāpēc viņi pielieto lētāka izejmateriāla produktu, jo bērnu  kā pacientu katrā klīnikā ir liels skaits. Zobārstiem valsts budžets apmaksā viņu izlietotos izejmateriālus bērnu ārstēšanai, bet šī samaksātā nauda nesedz pilnībā visas izmaksas, kas tiek izlietotas zobu ārstēšanai, tāpēc bērniem pieaugot rodas lielākas problēmas ar zobiem, kas jau prasa lielākus ieguldījumus. Aizdevumus internetā personai sāk izsniegt vecumā no 18 līdz 20 gadiem, kad cilvēks jau strādā un rīkojas pats ar saviem izdevumiem.

Regulārie apmeklējumi pie zobārsta divreiz gadā ir tradīcija daļai cilvēku, taču ne visiem. Kad cilvēki griežas pēc palīdzības biežāk un tam ir dažādi iemesli – mēģinājums pārkost, ko cietu (riekstu čaulas, konfekšu ledenes utt.), izsisti zobi kādā konfliktā, zoba gala nolūšana u.c. gadījumi. Var gadīties, ka zobu labošana, var prasīt lielus līdzekļus, ko cilvēks ar minimāliem ienākumiem nevar atļauties, un reti kādam ir darbs, kas sedz daļu izdevumu ar veselības polisēm.

Šobrīd fiziskām personām ir pašām jāizvērtē savu maksātspēju un atbilstoši izvēlēties attiecīgus variantus. Ja savas finanses uz doto brīdi neatļauj apmaksāt stomatoloģijas rēķinu, tad der izvēlēties kādu no kredītiestāžu pakalpojumiem. Bet no šīm iespējām arī ir sava loģika un pielietojums. Ātro kredītu kompānijas der izmantot, ja rēķins nepārsniedz 70 – 100 eiro, ko no nākamās algas bez problēmām spēsiet atgriezt, un jums neradīsies lielus zaudējumus, lai nevajadzētu atkal aizņemties vēlreiz. Bet, ja ārstēšanās kurs būs nopietnāks un garāks un līdz ar to gala izmaksas varētu pārsniegt 150 -1000 eiro  un vairāk, tad der pieiet nopietnāk un ņemt patēriņa kredītu, vai ilgtermiņa aizdevumu kādā no bankām. Banku aizdevumu piedāvājums ir ar savām niansēm, kuras der izpētīt rūpīgi, lai nevajadzētu daudz pārmaksāt procentos. Ātrais, kā arī patēriņa kredīti izsniedzas bez ķīlas, bet svarīgi, lai jūs būtu ar pastāvīgiem ienākumiem un ar pozitīvu kredītvēsturi.